2752
2734
عنوان

سلام همونم که گفتم شپش گرفتم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 78 پست
بچها منم خسته شدم دخترم هرچقدر موهاش پاکسازی کنم دوباره پر میشه  چکارکنم از بس محتوی زدم به مو ...

قطره ی کیمیا و شونه ی مخصوص شپش براش بگیر موهاشم تو حموم با تاید و سرکه بشور بعدشم حتماااا با باد داغ سشور خشکش کن رشکاشم میدونم سخته ولی باید با دست بکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلاس هفتم خوابگاه بودم اونجا گرفتم وای خدایا بدترین روزا بود خارشای شدید داشتم بعدش افکن زدم بهشون شانه کردم همه ریختن 😐💔بابام کارش افغانستان بود از اونجا یه قطره برام اورد اونو که زدم انگار ن انگار شپش داشتم خیلییی خوب شد

الحق که هیچ چیزی جز عشق و محبت "زن"رو زیبا نمی کنه :)🌱
2731
ببین تاید و شامپو و دارو خود شپش میکشه  تخمش باید از سرت در بیاری یا ینفر بگرده یا نرم کننده ف ...

اااا واقعا نرم کننده تخماشو از جا در میارهه من فکر کردم الکیه حتما میزنم این بار

قطره ی کیمیا و شونه ی مخصوص شپش براش بگیر موهاشم تو حموم با تاید و سرکه بشور بعدشم حتماااا با باد دا ...

آجی اینا کار هرهفته منه ولی رشکا دوباره شپش میشن خسته شدم هی پاکساز میکنم دوباره پر شد

-
الان یک هفتست چند بار دلم خواسته خودمو بکشم بشدتتتتت افسرده شدم 

برو خدارو شکر کن شما فقط یه خانم تو خونتون هستین نهایت دکلره میکنید میره، اون موقع چهارتا زن مو بلند تو یه خونه بودیم یک سال بیچاره شدیم که آخر دوتا دختر کوچیکا موهاشونو کوتاه کردن چون نمیشد دکلره کنن بعدم با تاید شستن ما بزرگا هم دکلره کردیم ،انقدر شامپو خریده بودیم برای چهار نفر  ورشکست شدیم😕😅😅

آدمو از زندگی سیرمیکنه. شماازکی گرفتی

راستش خودمم نمیدونم تو این ماه هم مهمونی رفتیم هم مهمون داشتیم ولی خدا شاهده از وقتی گرفتم نه جایی رفتم نه گذاشتم کسی بیاد خونم میترسم کسی بگیره ازم

لاحاف و پتوتونو بزارین تو آب داغ وسایلی که نمتونین تو اب داغ بزارین بزارین تو یک نایلون بسته تا دو هفته دور از اکسیژن و نور افتاب بمونه دوتا بالشت مخصوص بگیرین یکیشون اسپری مخصوص لحاف برای شپش هست بزنین بزارین زیر نور آفتاب تا برای فردا شب هم استفاده کنین هربالشتی که استفاده کردین اسپری مخصوص بزنین بزارین جلو نور افتاب و روگیرشو در بیارین بزارین تو اب داغ تخت و بالشت بدون روگیرتون اسپری کنین درمانتونم قط نکنین اگه حوب شدین تا ی ماه ادامه بدین و برین پیش دکتر پوست زیاد رویم نکنین تو مصرف شامپو ممکنه مقاوم شن حتما هر یک روز در میون سرتون سس مایونز بزنین سرشو با نایلون یا کلاه مخصوص بپوشونین بزارین دوساعت بمونه بعد برین حموم با شونه فلزی شونه کنین

آیسان هستم آیسی صدام کنین  𝘮𝘺 𝘮𝘣𝘵𝘪: 𝗘𝗡𝗧𝗝
چی بود قطرهه اسمش یادت نیست؟

اسمش ن ولی ظاهرش کاملا یادمه جلدش مث آمپولای پنی سلین بود و قرمز بود خود جلد وایستا ابجی گوگل بزنم شاید پیدا شد همونو زدم حتی رشکارو هم گم کرد

الحق که هیچ چیزی جز عشق و محبت "زن"رو زیبا نمی کنه :)🌱
آجی اینا کار هرهفته منه ولی رشکا دوباره شپش میشن خسته شدم هی پاکساز میکنم دوباره پر شد

ببین پس اگه بزرگه یا دکلره کن اگرم کوچیکه از ته بزن ی بار خودتو و بچه رو راحت کن میدونم سخته موهارو زدن ولی به راحتیتون میارزه

2706