2737
2734

برای من ک اصلا نتیجه نداد 

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم ولی بو گلاب نمیده 

اثر داره براتون؟

من تازه خریدم بارکدشو‌ چک کردم اصل بود ولی رو صورتم ک میزنم بوی گلاب میده کاملا

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤
2731
اثر داره براتون؟ من تازه خریدم بارکدشو‌ چک کردم اصل بود ولی رو صورتم ک میزنم بوی گلاب میده کاملا

آره خداروشکر صورتم بهتر شده بود ولی تموم شد دیگه نخریدم 

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
عه چرااا خیلی تعریفشو شنیدم من صورتم وحشتناک جوش زده برا اون گرفتم 

منم تعریفشو شنیده بودم سفارش دادم ولی نتیجه ندیدم شاید از من فیک بوده نمیدونم انشالله از شما خوب باشه جواب بده

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
منم تعریفشو شنیده بودم سفارش دادم ولی نتیجه ندیدم شاید از من فیک بوده نمیدونم انشالله از شما خوب باش ...

انشاالله

برا شما بوی گلاب میداد؟

2740
آره خداروشکر صورتم بهتر شده بود ولی تموم شد دیگه نخریدم 

خداروشکر ایشالا ک رو جوشای منم اثر بزاره البته اینکه بوی گلاب میده منو به شک انداخت یکم

انشاالله برا شما بوی گلاب میداد؟

نه 

خداروشکر ایشالا ک رو جوشای منم اثر بزاره البته اینکه بوی گلاب میده منو به شک انداخت یکم

غلیظ یا رقیق؟

در کنارش از تونر تی تری بادی شاپ و ژل شوینده گارنیر برای جوش عالیه

ولی من حساسیت غذایی دارم پوستم پر از جوش هستش

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱