2733
2734
عنوان

طلسم در گلدان😐🤦🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 4283 بازدید | 147 پست
سلام باشه

عزیزم تو تاپیک طلا قرار شد از همسرت بپرسی ک برا سرمایه گذاری سکه یا آبشده یا دست دوم کدومش بهتره و قبل عید بگیرم یا بعد تعطیلات؟تاپیک اونجا قفل شده گفتم اگه تونستی و پرسیدی همینجا جوابمو بده ممنون مهربونم من منتظرم لطف میکنید راهنمایم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو تاپیک طلا قرار شد از همسرت بپرسی ک برا سرمایه گذاری سکه یا آبشده یا دست دوم کدومش بهتره و ق ...

عزیزم آشنا داری طلا فروش که طلای آب شده بهت بدن؟؟

سرت کلاه نزارن

دست دوم هم اجرت کمی میگیرن

و بعدا موقع خرید بازم کم میکنن

سکه هم خوبه

ببین از طلا فروشای شهرتم یه مشورت بگیر ببین فروش کدومشون اونجا راحتتره

عزیزم آشنا داری طلا فروش که طلای آب شده بهت بدن؟؟ سرت کلاه نزارن دست دوم هم اجرت کمی میگیرن و بعد ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی،یعنی بنظرت طلای آب شده بگیرم؟امروز۱۵۰ دست دو با سود ۳درصد گرفتم،۱۴۰دیگه دارم بنظرت آب شده مطمین اگه گیرم اومد بگیرم؟آب شده اگه عیار و شماره و همه چی داشته باشه با فاکتور معتبره عزیرم؟

2731
عزیزم آشنا داری طلا فروش که طلای آب شده بهت بدن؟؟ سرت کلاه نزارن دست دوم هم اجرت کمی میگیرن و بعد ...

ببخش سوال زیاد میپرسم ممنون میشم اگه راهنمایم کنی،میشه بپرسی سکه تمام امامی بهتره یا آب شده؟

عزیرم ی سوال دیگه بنظرت درسته ک فقط طلا خرید؟از این میترسم ک بالا بره و دیگه طلا فروشا خرید نکنن و طلا رو دستم بمونه؟بنظرت همچین چیزی امکان داره یا نه بازم ببخش انقد سوال میپرسم      

2740
سلام عزیزم اون کاربریم تعلیق شده🤦🏻 امروز رفتم گفت ک کار خاله مادرم هستش که پسرش قبلا خواستگارم ب ...

گلم خواستمم بگم میفهمم سخته شرایطت

حتما خیلی ترسیدی بابتش

ولی اینو بدون که قدرت خدا از هر چیزی و عروسی بیشتره 

پس بهش ایمان داشته باش 

راستی گلم زیادم پیش دعانویس و اینچیزا نرو 

البته خوبه رفتی بدونی این چیه و..

ولی خوب توکلت بر خدا باشه 

قرآن معجزه داره سعی کن ای بخونی مثلا این الکرسی ،حمد ، یا سوره هایی که باعث باطل شدن سحر میشه توی گوگل بزنی میاد 

انشالله که خوشبخت بشی عزیزم 

#دختر لر
سلام عزیزم اینی ک من رفتم تلفنی جواب نمیده  تبریزه اما یکی دگ هستش طرف کرمان اونم خیلی کارش ...

میگم گلم خودتون بهشون اطلاعات دادین که مثلا خواستگار داشتی قبلا ردش کردیو...

یا خودش گفت؟

اگه راحت بودی جواب بده کنجکاو شدم

#دختر لر