2733
2739
عنوان

طلسم در گلدان😐🤦🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 4584 بازدید | 151 پست
عزیزم پیامای من انگار واسه ایشون نمیره، میشه اگه شنارشو گرفتی برا منم بفرستی؟ خیلی گیرم بخدا

سلام عزیزم این دعا نویسه من شمارشو ندارم

طرفای تبریزه

یکی دگ هست کرمانه

اون کارش خیلی خوبه

اونم مادرخودم زنگ زده بود بهش اونم گفت ک‌کار کیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بدون اینکه شما بگی بهت گفت که کار کی بوده؟تلفنی هم جواب میده ؟میشه تو خصوصی شماره وادرسشو برام ...

سلام عزیزم

اینی ک من رفتم تلفنی جواب نمیده 

تبریزه

اما یکی دگ هستش طرف کرمان

اونم خیلی کارش خوبه

اونم مادرم زنگ زده بود بهش گفته بود که همون خواستگار اولش ک فامیلای خودتم بوده این کارو کرده🥲

سلام عزیزم اینی ک من رفتم تلفنی جواب نمیده  تبریزه اما یکی دگ هستش طرف کرمان اونم خیلی کارش ...

اگه لطف کنی شمارشونو بدی ممنون میشم ادرس تبریزی رو هم بده لطفا تو خصوصی

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2731
آره واقعا🥺❤️ انشاالله برگرده به خودشون🤦🏻

بندازش تو اب روون باطل میشه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
سلام عزیزم این دعا نویسه من شمارشو ندارم طرفای تبریزه یکی دگ هست کرمانه اون کارش خیلی خوبه اونم ...

سلام گلم مرسی ج دادی، من درحاست دوستی میدم شماره این کرمانیه و آدرس تبریزیه رو بهم بده توروخدا‌. خرا از خواهری کمت نکنه بخدا خیلی گیرم

2738
سلام عزیزم اینی ک من رفتم تلفنی جواب نمیده  تبریزه اما یکی دگ هستش طرف کرمان اونم خیلی کارش ...

ببخشید عزیزم توروخدا من خیلی گیر و گرفتارم، میشه شماره اون کرمانیه و آدرس اون تبریزیه رو بدی؟ درخاست دوستی هم دادم بهت.تورخدا برام بفرست شاید گره کار منم باز شد

بردم پیش دعا نویس باطل کرد برام😂🖐🏻🤭

خوبه اون تاپیک دیگت رو خوندم دو قلو بارداری؟؟؟ خدارو شکر هر می بوده میخاستع باردار نشی ولی دو قلو بیاری چی میشه کسی هست تو خونودتون دو قلو آورده باشه منم دوستدارم دو قلو بیارم پسر دختر کاش بشه 

خوبه اون تاپیک دیگت رو خوندم دو قلو بارداری؟؟؟ خدارو شکر هر می بوده میخاستع باردار نشی ولی دو قلو بی ...

ن فداتشم اون خواهرم IVF

کرده و یکی بود نی نیش

دو خانواده نزدیکمون کسی دو قلو نداره فامیل درجه دو دارن اما

خودمم اقدامم گلم

2706