2733
2734
عنوان

طلسم در گلدان😐🤦🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 4747 بازدید | 151 پست

بعد هروقع ب بچه دار شدن فک میکنم کلا پشیمون میشم اصن حسم یه جوریه هم میخوام بهد هرموقع میخوام اقدام کنم پشیمون میشم 

~["میخندَم بِه جَهانی کِه غَمش رٰا بِه رُخ مٰا میکِشَد!:)
سلام عزیزم اون کاربریم تعلیق شده🤦🏻 امروز رفتم گفت ک کار خاله مادرم هستش که پسرش قبلا خواستگارم ب ...

سلام وایییی چه وحشتناک 

فقط حواست باشه پیش خاله مادرت نگی که رفتی پیش دعانویس و حتماااا ارتباط رو باهاش کم کن 

♻️کارما♻️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وایییی چه وحشتناک  فقط حواست باشه پیش خاله مادرت نگی که رفتی پیش دعانویس و حتماااا ارتباط ...

نهه اصلا هیچکی خبر نداره فقط مادر خودم و مادرشوهرم

که اونم من تهرانم اونا بندرعباسن

و اگه زنگمم بزنه دیگه جوابشونو نمیدم

تو کوچه ام بخوابه راش نمیدم خونه ام

2731
سلام عزیزم اون کاربریم تعلیق شده🤦🏻 اره امروز رفتم گفت ک کار خاله مادرم هستش که پسرش قبلا خواستگا ...

گلم توروخدا شمارشو برام بزن تو خصوصی. من به هردوتا کاربریت درخاست دوستی دادم

نهه اصلا هیچکی خبر نداره فقط مادر خودم و مادرشوهرم که اونم من تهرانم اونا بندرعباسن و اگه زنگمم بز ...

عزیزم‌ من اینحا براتون نظر میذارم میبینین شما؟ یه نمیاد براتون؟ میخاستم شماره اینی که رفتین پیشش بهتون گفته خاله مامانتون براتون دعا انجام داده به منم بدین

بعد هروقع ب بچه دار شدن فک میکنم کلا پشیمون میشم اصن حسم یه جوریه هم میخوام بهد هرموقع میخوام اقدام ...

ببخشید گلم شما ااز اس این تاپیک خبر ندارین؟ باهاش دوستین تو خصوصی یه سوال ازش بپرسین؟ میخوام شماره اونی که رفته پیششو بده، شاید مشکل مارم حل کرد. ولی میاد میخونه فقط لایک میکنه میره 😔😭

ببخشید گلم شما ااز اس این تاپیک خبر ندارین؟ باهاش دوستین تو خصوصی یه سوال ازش بپرسین؟ میخوام شماره ا ...

سلام عزیزم خوبی ن والا منم همینجا فقط باهاشون حرف زدم

~["میخندَم بِه جَهانی کِه غَمش رٰا بِه رُخ مٰا میکِشَد!:)
سلام عزیزم اون کاربریم تعلیق شده🤦🏻 اره امروز رفتم گفت ک کار خاله مادرم هستش که پسرش قبلا خواستگا ...

یعنی بدون اینکه شما بگی بهت گفت که کار کی بوده؟تلفنی هم جواب میده ؟میشه تو خصوصی شماره وادرسشو برام بفرستی گلم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
سلام عزیزم اون کاربریم تعلیق شده🤦🏻 امروز رفتم گفت ک کار خاله مادرم هستش که پسرش قبلا خواستگارم ب ...

اصلااا دعا نگیر از دعا نویس که کارو بدتر میکنه، آدم مومن دعارو باطل میکنه و میگ شما چکارای قرآنی انجام بدین 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
یعنی بدون اینکه شما بگی بهت گفت که کار کی بوده؟تلفنی هم جواب میده ؟میشه تو خصوصی شماره وادرسشو برام ...

عزیزم پیامای من انگار واسه ایشون نمیره، میشه اگه شنارشو گرفتی برا منم بفرستی؟ خیلی گیرم بخدا

2706