2737
2739
سلام دوستان ،من از هفتة۲۶تا الآن ک هفته۳۱هستم درد استخوان عانه پشت واژن دارم،روز ب روزم دردش بدتر میشه،استخوان سمت چپ هست،سوزش داره،کیا مث من بودن؟چکار کردید ک تسکین پیدا کنه؟بگید دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم داشتم.. از روز اول هفت ماهگی تا زایمان.. واااای وقتی راه نیرفتم و خسته میشدم احساس میکردم داره در میاد از جاش.خیلیییی دردش بد بود انگار قفل میکرد.. بعد زایمان ازبین میره .. برای من ک روز بروز بدتر بود و اگه زیاد سر پا بودم دردش شدیدتر میشد
2742
من احساس میکنم جون استراحتم زیاده بدنم تنبل شده. اصن سست شدم خدا کنه دکتر هفته ٢٤به بعد بکه بیاده روی کن من اوضام خیلی بد شده
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
من نیدم واسه کمبود ویتامین Aهستش و یکی از بچها تو همین سایت میگفت مامانش بهش گفته بود اب هویج تازه بتوره خوب میشه اونم خورده بوده خوب شده بوده ...
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
سهیلا من در هر حالی اینطورم حتی نمتونم بهلو به بهلو بشم تو خواب. دردم میاد میک شما میرید دسشویی حس نمیکند فشار میاد؟من جدیدا یبوستم کرفتم خیلی بد شده حال و روزم.
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
من تازه رفتم دسشویی الان حس میکنم یه جیزی اون تو مونده. البته ببخشیدا. شرمنده
2706