2737
2739
عنوان

از سزارین میترسم😭😭😭😭😭

506 بازدید | 29 پست
من به خاطر یه مشکلی که پیدا کردم باید سز کنم واز این خیلی میترسم اینکه بعد از عمل چقدر باید درد بکشم و واقعا میگن ۹ ساعت نباید تکون خورد و فقط به کمر خوابید؟؟؟😭😭میترسم نتونم تحمل کنم معذرت میخوام اگه دستشویی دارم چطور ؟؟؟ اگه از خونریزی کثیف شدم چی ؟؟چطور لباس عوض کنم؟؟؟ اینا دلهره هایی که توی ۹ ساعت بیحرکت دارم لطفا راهنماییم کنید توروخدا به روحیه احتیاج دارم از بیمارستان و کثافتش بدم میاد 😭😭😭
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
خیلی میترسم در ضمن بیهوشی بهتره یا بی حسی؟؟ بعد از عمل که نباید تکون خورد چطوری لباس عمل رو عوض کنم اگه حالم بهم خورد خواستم بالا بیارم چی؟/ البته گلاب به روتون معذرت میخوام ولی واقعا از اینا میترسم😭😭😭
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممممن از هر دو روش زایمان بدم میااااددددددممممن لک لکاروووو میخواممممممم
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
دستشویی که سن میبندن بت مشکلی نیس نترس .بعدشم تواون مدت سرم میبندن گرسنت نمیشه .بعدشم همونو همش میخابی اصن نمیفهمی .دردم داشتی میگی آمپول میزنن.خودتو نگران نکن.استرسم نگیر
خدا جونم همه بچه‌های تاپیکمون خیلی زود مامان بشن دیگه هیچکی منتظر نباشه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی امین برای حاجت روا شدن همگی ی دونه صلوات بفرستیم
سلام خانومی ایشالا نی نی ات سالم به دنیا میاد و اینا همش میشه یه خاطره من هم خیلی میترسیدم ولی درسته که نباید تکون بخوری پرستارا خودشون میان زیرت رو عوض میکنن واسه ادرار که سوند بهت وصل هست و واسه مدفوع که اصلا نداری چون قبل از عمل تنقیه میکنن
ارزو دارم زندگی همه سرشار از عشق باشد و سلامتی و امضای خدا پای تمام ارزوهایتان
2740
عزیزم نگران نباش . تو اون ۸ ۹ ساعت همش خوابی . یا گیج . سوند هم که وصل میکنن. نوار هم میان عوض میکنن . یا زیرت رو یه زیر انداز یکبار مصرف پهن میکنن. منم استرس داشتم جوری که وقتی رفتم واسه آماده شدن . دوباره برگشتم گفتم یکم صبر کنید خیلی میترسم
منتظر خبرهای خوبم
میشه من شیاف دیکلوفناک بگیرم درد داشتم همراهم یا اونا بذارن؟؟
بیحسی بنظرم بهتره،خواهر من زایمان اولش بیهوشی بود خیلی حالش بد بود،عوارض بیهوشیو حالت تهوّع و اینا ولی دومیش که بیحسی بود خیلی بهترررر بود،،فوقش اگه استرس داشتی و ترسیدی موقع بیحسی میخوابوننت
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706