2733
2739
عنوان

از سزارین میترسم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 29 پست
برو خداتو شکر کن سز میشی . دوست داشتی طبیعی بشی ی برش ب این ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اندازه واست میزدن ک تا عمر داری از عشق بازی بترسی؟
مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از همه دوستان دوستتون دارم واقعا اگه اینطور باشه خیلی خوبه 😚😚😚
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
2731
الان الویت با بی حسیه. عوارضشم کمتر از بیهوشیه. تو هر دوتاش بعد عمل زیاد صحبت نکن تا سردرد نگیری البته من خیلی حرف زدم حتی تو اتاق عمل سردردم نگرفتم.
عشقم دو تا دنیا دوست دارم❤ خدای هوای سه تامونم داشته باش
حالا یعنی بیحسی کنم ؟؟؟ آخه میگن عوارضش تو کمر میمونه و همیشه کمر درد میگیرم
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
2738
واقعا ممنون از همگی😚😚😚
منم سز رو ترجیح میدم ولی فقط بخاطر دردسرهای بعد از عملش مسترسیدم منم سوسول تحمل درد اصلا ندارم میترسم هم تو طبیعی بلایی سر بچه بیارم
بازم هستم دوستان اگه نظری دارید بگید لطفا میان حتما میخونم بازم دوستتون دارم
منم سز شدم با بیحسی واقعا عالی بود الحمدلله آره عزیزم شیاف دیکلوفناک همرات باشه البته باید تو یخچال باشه خود پرستارا اگه درد داشته باشی برات میزارن اگه برفرض محال هم نذاشتن بده مامان یا خواهرت برات بذاره مدتی که خوابیده بودم پرستار نواربهداشتی رو دو بار عوض کرد به اضافه زیراندازی که زیر پام بود اصلا کثیف کاری نداره سوند هم که بهت وصل میشه اتفاقا راحت ترین زمان همون هشت نه ساعته که خوابیدی چون بعدش باید بلند شی راه بری که برای برداشتن اولین قدم حدود یک ساعت باید وقت بزاری تجربه من اینه ': اول از حالت خوابیده به حالت نشسته میشینی به مدت نیم ساعت بعد آروم میای لبه تخت وپاتو یه کم اویزون میکنی اینجا هم نیم ساعت بعد خیلی آروم و اهسته پاتو میزاری رو زمین و هفت هشت دقیقه صبر میکنی بعد خیلی آروم قدم میزنی در حالیکه کمرت خم هست چون نمیشه راستش کنی
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
در کل شکر خدا با پیشرفت علم سزارین واقعا راحت و لذت بخشه . بدون درد و اذیت بچه آدم میاد تو بغلش خدایا شکرت که اینقد کار مامانو رو راحت کردی
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2706