2733
2734
.
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای. چه بد. آخه قبض دائمی ام هم رو پرداخت نکرده بودم. هنوز حقوق هم نگرفتم. آخه چقدر من بی توجه و بی دقتم
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!
2740
منم یبار جای دوتا پنجی دوتا پنجاهی گرفته بودم . چون سوپریمون روم نظر داره سو استفاده کردمفتم اینجوری شده گف تو بریز به حساب من من پولشو بدم .
❥ گُل دَر بَر وُ مِے دَر کَف وُ مَعشـوق بهٍ کـامْ اَسْت ❥
چرا شار.ژ فیلتره. هرچی می نویسم سایت پیغام میده از عبارت نادرست استفاده کردید
نمیتونی کاریش کنی حالشو ببر من یه بار دوستم بهم گفت خطشو 2 تومن شا رژ کنم دستم خورد 20 تومن زدم رفت بعدش اینجوری بودمرومم که نمیشد پولشو بگیرم خلاصه تا چند ماه سوختم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آخه من هزینه های تلفنم بالاست. این مبلغ را روش حساب کرده بودم برای پرداخت قبض دائمی که این طور پرید!
سعیده جان من می خوام یه چیزی از شما بپرسم اما سایت نمیزاره. حس اینو را دارم که یکی جلوی دهانم را گرفته. هر کلمه ای را بگی توی جمله ام اصلاح می کنم باز همون پیغام لعنی رو میده: شما از کلمه نامناسب استفاده کردید
2706