2752
2734
عنوان

به جای شار.ژ 5000 تومانی 50000 خریدم! میشه به دائمی انتقالش بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11 بازدید | 22 پست
وای مرضی جان این طوری که واقعا وحشتناکه. چه حالی دوستت برده. من دو تا خط مال خودمه
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا فیلتره؟ عجب وضعیتیه. یاد دوران دانشگاه افتادم یه تحقیقی در مورد فلورسانس داشتم، کلمه تحریک به زبان انگلسی فیلتر بود. تحریک اتمها برای نشر فلورسانس هم چوب بی سوادی سانسورچی را می خورد
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!
2731
خب بذار همین پنجاهی بمونه عوضش یه مدت شا*رژ نمیخری من یه بار دو تا شا*رژ بیست تومنی گرفتم الان چند وقته دیگه نمیخرم راحتم. البته به خواهرا و نزدیکات نگو چون اگه بدونن شا*رژ داری همش بهت میگن بده یه زنگ کوچیک بزنم به فلانی
مینـــا صدام کنین