2737
2739

من بر اساس اولین روز آخرین پریودم باید هشت هفته میبودم ولی با سونو واژینال گفتن پنج هفته و پنج روزه کیسه زرده و جنین تشکیل شده ولی قلب هم هنوز تشکیل نشده میشه که کلا جنین تو همون سایز مونده و رشد نکرده یا ممکنه دیر لقاح انجام شده باشه ؟

نمیدونم چقدر اختلاف طبیعیه

نظر دکترت چی بود؟شاید پریودات نامنظمه دیر لقاح تشکیل شده

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چقدر اختلاف طبیعیه نظر دکترت چی بود؟شاید پریودات نامنظمه دیر لقاح تشکیل شده

پریودام همیشه منظم بوده گفتش اگر رشد نکنه خود به خود سقط میشه گفت فقط باید صبر کنم میخاستم بدونم کسی بوده که این شرایط رو داشته باشه

2731
پریودام همیشه منظم بوده گفتش اگر رشد نکنه خود به خود سقط میشه گفت فقط باید صبر کنم میخاستم بدونم کسی ...

آره من اینجوری شد تو هفته ۶ مونده بود رشدش و سقط شد خودش

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نه زیاد سخت نیست در حد پریودی دردناک .دکتر نگفت دوهفته دیگه برین سونو برارشدش

اره عزیزم گفت دو هفته دیگه باز برو ولی گفت پنجاه پنجاهه احتمال زیاد خود به خود سقط میشه 

اره عزیزم گفت دو هفته دیگه باز برو ولی گفت پنجاه پنجاهه احتمال زیاد خود به خود سقط میشه 

ان شالله رشد کنه استراحت کن این دوهفته توکل به خدا شاید رشد کنه چون میگن بعضی وقت لقاح دیر تر میشه 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله رشد کنه استراحت کن این دوهفته توکل به خدا شاید رشد کنه چون میگن بعضی وقت لقاح دیر تر میشه&n ...

هر چی خدا بخواد اول که از سونو شکمی دیده نشد گفتن شاید خارج رحمی هستش من مردمو زنده شدم بس استرس کشیدم لکه بینیم بیشتر شد

2706