2737
2734
من رفتم سونو واژینال گفتن احتمالا خارج از رحمیه سریع رفتم بیمارستان گفتن باید آز بدی بتام از 1000 اومده بود 238 باز گفتن 48 ساعت دیگه تکرار کن که شد 272

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم...منم دوبار خارج از رحمی داشتم....خیلی ها بودن که اول تیترشون پایین اومده بعد دوباره بالا رفته...انشااله که مال شما داخل رحم باشه...نگران نباش اگه زود پیگیریش کنی با آمپول دفع میشه
به امید خدا منم مامان میشم....انشااله....خداوندا نا امیدم نکن....بگید آمین....
2728
عزیزم آزمایشگاهها ممکنه مقادیرش متفاوت باشه. آز بعدی رو برو جایی که آخرین بار رفتی. اگه کم شده باشه که یعنی خودش داره دفع میشه. اما اگه مقدار کم اضافه بشه مثلا سی چهل تا احتمالا خارج رحمیه.
خدایا هزار بار شکرت
اگه خارج از رحمی باشه خودش دفع نمیشه و تو لوله میمونه حتما پیگیریش کن...نمیخوام نگرانت کنم ولی احتیاط لازمه
2740
نه من دارو گرفتم تا دفع شد...ولی بعضی ها میگفتن تیتر پایین میاد ولی توده میمونه و میشه کیست در بعضی مواقع اگه بدون دارو باشه
2706