2733
2734
عنوان

iui کسایی که ای یو ای کردن میشه بیاین

290 بازدید | 43 پست

سلام خانما من هفته ساله عروسی کردم بچه دار نشدم یه بار باردار شدم طبیعی که سقط شد هرچیم ازمایش دادیم سالم بودیم چند ماه منتظر بودم دکتری که میرفتم پیشش دورش تموم شه بیاد و این ماهم بیست روز پریودم عقب افتاد حالا میخوام برم دارو تحریکی بگیرم که بعدش برم ای یو ای الان پریودم تقریبا چهار ماه پیش سونو دادم یعنی حالا سونو لازمه که دارو بده اخه روشش این نیست تو پریود سونو بگیره گفتم شاید چند ماهه ندادم بگیره و درست میفته زمانی که مامانم میخواد چشمشو عمل کنه منم میخوام کسی نفهمه باید بعدش استراحت کنم خیلی اخه اجیمم بچه کوچیک داره مامنمم سه تا بچه تو خونه دارع که دوتاش هشتمن هیچ کاری نمیکنن تازه به هم میرزن همه جارو شوهرمم میگه دیگه نمیتونم صبر کنم بندازم یه ماه دیگه

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

الان سوالت دقیقا چی بود متوجه نشدم؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با iui  باردار شدم نیاز به استراحت آنچنانی نداره

عزیزم درباره هزینش و اینکه میگن احتمال اینکه بگیره کمه توضیح میدی

چندبار انجام دادی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
شرایط ای یو ای چطوریه انجام دادین

نه ولی پرس و جو کردم استراحت کردنش از آی وی اف کمتره

ولی به هرحال تا جای جنین محکم شه یه ماهی مراقبت میخواد 

من با iui  باردار شدم نیاز به استراحت آنچنانی نداره

اخه میفته اگه تخمک خوب داشته باشم زمانی که مامنم عمل میکنه منم میخوام کسی نفهمه بعدم انجام بدم کمک مامانم کنم وخدایی نکرده نشه شوهرم منطق نداره میگه کار کردی و فلان که نشد و نمیزاره بلند شم

نه ولی پرس و جو کردم استراحت کردنش از آی وی اف کمتره ولی به هرحال تا جای جنین محکم شه یه ماهی مراقب ...

ممنون عزیزم اخه مامنم میخواد چشم عمل کنه کمک لازم داره منم میخوام به کسی نگم ای یو ای کردم

ممنون عزیزم اخه مامنم میخواد چشم عمل کنه کمک لازم داره منم میخوام به کسی نگم ای یو ای کردم

به نظرم انجام بده پیش مامانت هم رفتی با احتیاط کار کن زیاد خودتو اذیت نکن

خدا بخواد میمونه

گلی جان هزینش چقد میشه 

عزیزم من سال ۹۹ انجام دادم حدودا ۱۵۰۰ شد با آمپولاشو همه چی با اولین بارم جواب گرفتم خدا بخواد میشه

سلام شما چند وقت اقدام بودین و دارو مصرف کردین؟ مشکل چی بود که نمیشد 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا 
عزیزم من سال ۹۹ انجام دادم حدودا ۱۵۰۰ شد با آمپولاشو همه چی با اولین بارم جواب گرفتم خدا بخواد میشه

تخمکت چند بود چندتا داشتی که انجام داد برات مطب خصوصی یا مرکز ناباروری تو پریودم سونوت کرد من سه ماه پیش سونو دادم یعنی قبل داروها سونو میگیره