2737
2739
عنوان

خدایا خواهر بودن چقدر سخته

183 بازدید | 18 پست

همش باید زینب بلا کش و غصه خوار باشی.

من خودم خیلی زود همه چیز از پا درم میاره و خیلی بیش از حد غصه میخورم. نمیدونم الان دو روزه واسه غصه برادرم هیچی نخوردم حتی نمیتونم بخوابم. خدایا حداقل اگر به کسی مثل من تحمل صبر و مقاومت در برابر مشکلات نمیدی  بهش یه قدرت یا راه حل بده بتونه کمک به حلش کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چیشدن

اوناهم در این حد غمخوار شما هستن؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

اره واقعا خاهر بودن سخته

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740
براش دعا کن

اینقدر که خسته ام از لحاظ روحی حتی نای دعا هم واسم نمونده. همیشه همینه. چندروز یه کم به ظاهر  آرومه بعد همه طرفه زیر فشار مشکل و غصه میرم. نمیدونم چطوری دووم بیارم

سه سال برادرم میومد خونه من شام و ناهار همش شوهرم میگفت بگو نیاد کلی دعوا داشتم سر داداشم با شوهرم ...

خدا کنه به همه جا برسه خدا کنه خوشبخت بشه حتی اگه بره و پشت سرش رو نگاه نکنه‌. ولی اینجوری جلوی چشمم ام و مشکلش رو نبینم

اینقدر که خسته ام از لحاظ روحی حتی نای دعا هم واسم نمونده. همیشه همینه. چندروز یه کم به ظاهر  آ ...

دعا خودش دل آدم رو قوی میکنه توکل کن به خدا

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤
چیشدن اوناهم در این حد غمخوار شما هستن؟ 

معمولا برادر غمخوار نمیشه. شاید هم باشن و به ظاهر نشون ندن. خواهر که باشی واسشون از غصه میمیری. نمیدونم روحیه من اینجوریه یا همه همینن

خدا کنه به همه جا برسه خدا کنه خوشبخت بشه حتی اگه بره و پشت سرش رو نگاه نکنه‌. ولی اینجوری جلوی چشمم ...

منم میدیدم این همه مشکل داره دیوونه میشدم

الان شکر خدا زندگیش خوب شد منو یادش رفته

2706