2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری برای فرزند دوم

162 بازدید | 22 پست

سلام دوستان عزیز 

من یک دختر ۱۰ ساله دارم الان میخوام برای بارداری دوم اقدام کنم.

رفتم دکتر آزمایش و سونو انجام دادم گفت همه چیز خوبه فقط کلسترول بالا بود

بعد چون بارداری اولمو دیر باردار شدم تقریبا ۳ سال طول کشید دکتر بهم پودر اینوفولیک داد بهم

الان خودم قرص یدوفولیک و ویتامین د۳ و پودر اینوفولیک میخورم

همسرم ویتامین د۳ فولیک اسید و یک روز درمیون ویتامین ای ۴۰۰

اینها رو پزشک تجویز کرده سرخود نمیخوریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فکر کنم تخمکگذاریت گذشته عزیزم خودت و تقویت کن ماه جدید اقدام کن انشالله که با اولین اقدام بارداری ب ...

من ۲ روز پیش پریودم تموم شد . این ماه نمیخوام اقدام کنم از ماه بعد میخوام اقدام کنم

2738
من چون فرزند اولم دختره دوست داشتم دومی پسر بشه به نظر شما خوردن گرمی و عرق کاسنی تاثیری داره؟

اول و دوم بسپار به خدا اگه خیلی تاکید دار واسه پسر شدن که میتونی بری دکتر واست برنامخ بده اگه که نه اینجوری نیست تا جایی که من اطلاع دارم و میدون 

برای اینکه فرزند پسر داشته باشین باید رحمتون قلیایی بشه چون تو حالت عادی اسیدی هست که یه سری نکات باید رعایت بشه 

مثل به اوج رسیدن اول خانم بعد اقا 

مصرف نکردن لبنیات  نزدیکی روز حساس تخمکگذاری حتی ۲ روز بعدش 

و اینکه واسه اقایونم که قبل از رابطه دوش اب سرد بگیرن قهوه بخورن شکلات تلخ بخوره  اینچیزارو من زیاد شنیدم رعایت کنید انشالله که اول و دوم سالم باشه هرچی خواست خداست بعدشم یه گل پسر نصیبت بشه عزیزم 

ااا چقدر خوب پیاز درمانی چجوره؟

ببین تو نی نی سایت پیاز درمانی رو سرچ کن تاپیکاش بالا میاد. پیاز زردنارنجی رو با پوستش تو دو لیوان آب میذاری ۵ دقیقه بجوشه نیم ساعت قبل از ناهار و شام میخوری. ولی الان یادم نیست از روز چندم تا چندم پری باید بخوری ۱۰ سال پیش انجام دادم. یه سرچ کن دقیقشو پیدا کن 

2706