2733
2734
عنوان

سقوط کمد لباس روی کودک؟؟؟

750 بازدید | 20 پست
رفتیم کمد بخریم واسه سیسمونی، فروشنده در و کشوهای کمدو باز کرد، کمد برگشت سمتش! بعد میگه فروشگاه بغلی کمداش همه اینجورین! از این کمدها نخرین. خیلیها شاکی هستن از این مسئله. منتها من هرچی گشتم تو اینترنت هشداری توصیه ای نبود. کسی تجربه ای داره؟ نمیتونم اونهمه آدم شاکی از کمد رو پیداکنم!
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
چرت گفته یارو کمد خالی سبکه برمیگرده خوب
من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
خیلی خطرناکه
برای ایمنی بچه حتما باید به این نکته توجه کنین که انقدر سنگین باشه برنگرده
یا اینکه کمد رو به دیوار فیکس کنید( مثلا با رول/ پلاک)
من موردی رو شنیدم که بچه از کمد آویزون شده، برگشته روش و بچه از دست رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش گفتم. گفت کشوها رو که پرکنی، بچه هم از همه جا آویزون میشه، کشوهارو میکشه بیرون ک. سنگینی کشوها هم کمد رو میکشن سمت جلو
آره من یه بار خونمون مهمون اومد چندتا دختر با یه پسر رفتن اتاق بچه ها بازی کنن ، کمد بچه های من دوتا تیکه ست یکی ویترین و یه کمد لباس نگو پسره میگه کشوهارو بکشیم بیرون و برو روی کشوها تا بتونی از طبقه بالای ویترین اسباب بازی برداری چشمتون روز بد نبینه خیلی حال بدی داشتم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2740
بعد جالبه ما هر چی کمد خوشگل و فانتزی با کنده کاری دیدیم، همه این مدلی بود، چپ میشد! طرف میگفت کمدهای سنگین رو معمولا کنده کاری نمیکنن! چوب إشغالی هارو تزیینی میسازن فروش بره
بعد جالبه همه مهمونا یه قسمت هال بودن که نزدیکه اتاق بچه ها بود من سمت دیگه هال بودم فقط یه لحظه فهمیدم که مادربزرگ و مادر پسره سریع خودشون رو رسوندن اتاق نمیدونم چی شده بود که ویترین وسط راه گیر کرده بود مادر همون پسره وسط کار رسید و کمد رو بلند کرد من فقط صدای ریختن شیشه ها و شکستن رو میشنیدم هاج و واج مونده بودم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2706