2733
2734
عنوان

روز ششم پری و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2984 بازدید | 473 پست
عزیزدلم  یکم به خودت استراحت بده  مجدد اقدام کن  شاید ایندفعه سریع گرفت و 😻😻نی ن ...

فدای تو عزیزدلم‌خواهر قشنگم

بوس به روی ماهت 

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست قشنگم عیدت مبارک گلم امیدوارم سال جدید پر باشه از خیر و برکت و شادی امیدوارم خدا امسال به هردومون فرزند سالم و صالحه  عیدی بده امیدوارم هرکجا هستی حاله دلت خوب باشه 

چقدر خوشحال شدم که تو سال گذشته باهات اشنا شدم 

سال نو مبارک مهربون 💓😘

دوست قشنگم عیدت مبارک گلم امیدوارم سال جدید پر باشه از خیر و برکت و شادی امیدوارم خدا امسال به هردوم ...

سلاام قشنگم 

سلام بهتریییین و با معرفت ترین

چقدر خووووشحالم که انقدر دلتمون بهم نزدیکه

الان اومدم نی نی سایت گه بیام فقط به خودن پیام تبریک سال نو بدم ، دیدم شما پیشدستی کردی 

وای که چقددر خوشحال شدم از دیدن پیامت

برات از صمیم قلبم از خداوند طلب خیر و برکت میکنم و انیدوارم امسال سالِ آرزوهای قشنگت باشه..سالی باشه که تا اخر عمر توی ذهنت ماندگار باشه و سرشار باشی از حس خوب 

برات بهترینها رو آرزومندم..از خدا میخام پیام بعدیت خبر قشنگ مامات شدنت باشه بانوی مهربون و خوش قلب

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
2731
سلاام قشنگم  سلام بهتریییین و با معرفت ترین چقدر خووووشحالم که انقدر دلتمون بهم نزدیکه الان ...

فدای تو مرسی از این همه دعای خیر و قشنگ الهی امین عزیزدلم 

انشالله دلت همیشه شاد باشه😘💓

فدای تو مرسی از این همه دعای خیر و قشنگ الهی امین عزیزدلم  انشالله دلت همیشه شاد باشه😘💓

سلام‌ دختر مهربان

چطوووووری عزیزکم؟ خوبی فرفری جان؟ سلامتی؟ 

چه خبر چه میکنی!

روبراهی دختر؟

سلام‌ دختر مهربان چطوووووری عزیزکم؟ خوبی فرفری جان؟ سلامتی؟  چه خبر چه میکنی! روبراهی دختر؟

سلام خوش قلبم 

قربونت مرسی گلم تو خوبی 

خداروشکر عزیزم همه چی خوبه 

تو در چه حالی وضعیت چطوره ببینم پری مرتب شد 

اقدام کردی یا نه هنوز؟

2738
سلام خوش قلبم  قربونت مرسی گلم تو خوبی  خداروشکر عزیزم همه چی خوبه  تو در چه حالی ...

سلامممممم مامان فرفری جان.خوبی عزیزدل..مم چند پدت تعلیق بودم امکان ارسال پستو پیام نداشتم متاسفانه ولی همش تو فکرت بودم

سلام خوش قلبم  قربونت مرسی گلم تو خوبی  خداروشکر عزیزم همه چی خوبه  تو در چه حالی ...

راستش دو دوره سیکلم بهم ریختگی داشت..یکباز ۲۰روزه شدم و دوره بعدیش ۱۶روزه...بعد اون دو دوره س مرتب و ۲۸روزه شدم..چندماه دست نگه داشتم تا بدنم خودشو پیدا کنه و مرتب بشه.الانم که ۶پدی هستم

شما در چه حالی؟ چند سیکلی

کیستت برطرف شد؟

سلامممممم مامان فرفری جان.خوبی عزیزدل..مم چند پدت تعلیق بودم امکان ارسال پستو پیام نداشتم متاسفانه و ...

سلام گبم مرسی عزیزم تو خوبی 

ااا چقدر بد کلا این چند روزم سایت خراب بود 

عزیزدلم منم تو فکرت بودم همش

راستش دو دوره سیکلم بهم ریختگی داشت..یکباز ۲۰روزه شدم و دوره بعدیش ۱۶روزه...بعد اون دو دوره س مرتب و ...

امان از این سیکلا تو اقدام که یهو میریزه بهم و سوپرایزت میکنه 

باز خداروشکر که مرتب شد عزیزم کار خوبی کردی  انشالله از این ماه اقدام کن ماه دیگه نی نی تو دلت باشه😻

منم خداروشکر رفتم سونو کیست برطرف شده بودم 

دو دورست سیکلام از ۳۰روز شده ۳۳ از بعد از مصرف قرص نمیدونم الان همون ۳۳ یا ۳۰‌

الان ۱۳ سیکلم یکم گیجم که تخمکگذاریو چجور حساب کنم سیکل ۳۰روزه یا ۳۳روزه

سلام گبم مرسی عزیزم تو خوبی  ااا چقدر بد کلا این چند روزم سایت خراب بود  عزیزدلم منم تو ...

عه پس سایت خراب بوده من فکر میکردم من تعلیق شدم..تبادل نظرها برا شما میاد؟؟ واسه من خطا میده باط نمیکنه

امان از این سیکلا تو اقدام که یهو میریزه بهم و سوپرایزت میکنه  باز خداروشکر که مرتب شد عزیزم ک ...

شما اقدامتو بکن کاری به تاریخ نداشته باش..از امروز تا یکهفته آینده دوره تخمکگزاریتونه.انشالا که اینماه جفتمون مامان بشیم

شما تقویتی نمیخوری دارویی چیزی!؟دکتر هیچی نداده به شما؟

امان از این سیکلا تو اقدام که یهو میریزه بهم و سوپرایزت میکنه  باز خداروشکر که مرتب شد عزیزم ک ...

راستی بهتون یک‌پیام خصوصی ارسال کرده بودم. رسیده دستت ؟