2733
2739
عنوان

خیلی ترسیدم دارم میمیرم

38 بازدید | 22 پست
یکشنبه هفته دیگه سزارین دارم با اینکه بچه سوممه خیلی ترسیدم قلبم اومده تو دهنم امروز تو نت خوندم یه خانوم دکتر بیهوشی بخاطر عوارض عمل سزارین تو بیمارستان آتیه فوت کرده مرده شور این فضای مجازیرو ببرن که فقط شده بدبختی چکار کنم استرسم کم شه توروخدا نیاینو هی از مزایاو معایب طبیعی وسزارین نگین که من همشو میدونم هیچکدوم بدون عیب نیستن
آرامتر سکوت کن صدای بی تفاوتیهایت آزارم میدهد
هیچ اتفاقی نمیفته،این همه ادم هر روز زایمان میکنن صحیح و سلامت.حالا بین این همه یه مورد مشکل داشته.نگران نباش اصلا
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ان شاءالله به سلامتی زایمان میکنی و نی نی تو با دل خوش بغل کنی عزیزم این فکرا روهم ازخودت دور کن چون جز انرژی منفی چیزدیگه ای ندارن
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
2738
انرژی مثبت داشته باش،اینم مثل دوتای قبلیه دیگه
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
این ترس ها و نگرانی ها سراغ اغلب مامانا میاد. چه بچه اول باشه چه سوم. طبیعی یا سزارین. .. بهترین کار اینه که دنبال مطالب استرس آور نری مخصوصا توی نت و نی نی سایت
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
صلوات بفرست. قرآن بخون.با دو تا بچه ی دیگه ات خوش بگذرون. به چیزهای خوب فکر کن
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
طبیعیه هر کس طبیعی باشه از یه چیزایی میترسه و نگرانه. سز هم باز یه جور نگرانی و استرس میاد توی ذهن. توکل به خدا کن .
2706