2733
2739
عنوان

زرد شدن رنگ پوست بچه ۵ ساله

1801 بازدید | 29 پست

بچه م آلرژی به پروتئین گاوی م داره.الان نزدیک ۴ماهه رژیمه.

همزمان اس امپرازول و پیدرولاکس و نئوتادین هم مصرف میکنه.

چند روزه متوجه شدم رنگ پوست کل بدنش زردتر شده.خودش بور و سفیده بخاطر همین معلومه زرد شده.قبلا اینجور نبود.😭

آزمایش آنزیم های کبدیش،cbc و تیروئید و مدفوعش نرمال بوده.و ادرار...

بنظرتون مشکل کجاست؟شنبه میبرمش پیش دکترش که فوق تخصص گوارش و کبده.

خواستم نظر شمارم بدونم‌.ممکنه فقط بخاطر کمخونی باشه؟

از نوزادیش تاحالا البته قطره آهن ندادم بهش،دلیل داره نپرسید.

البته تو آزمایش خونش هموگلوبین و فریتینین نرمال بود.

راستی اینم بگم سفیدی چشماش زرد نیست.فقط پوستش زردشده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط، یه چیزی رو میدونم، وقتی امپرازول میخوری باید در کنارش ویتامین ب12 هم بخوری، چون بخاطر امپرازول، ب12 جذب نمیشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

مشکل از کبدش نیست عزیزم خیالت راحت 

اگر خدای نکرده مشکل از کبد بود هم انزیم ها بالا بود همم سفیدی چشم زرد بود 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
فقط، یه چیزی رو میدونم، وقتی امپرازول میخوری باید در کنارش ویتامین ب12 هم بخوری، چون بخاطر امپرازول، ...

خداکنه همین باشه🤦🏻‍♀️😭اتفاقا خوندم تو گوگل کمبود ویتامین ب۱۲ باعث زرد شدن رنگ پوست میشه.الان ۵  ۶ ماهه دارو معده میخوره

خداکنه همین باشه🤦🏻‍♀️😭اتفاقا خوندم تو گوگل کمبود ویتامین ب۱۲ باعث زرد شدن رنگ پوست میشه.الان ۵&nb ...

ان شالله که چیز مهمی نیست 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
مشکل از کبدش نیست عزیزم خیالت راحت  اگر خدای نکرده مشکل از کبد بود هم انزیم ها بالا بود همم سف ...

گفتن انگار بخاطر کمبود ویتامین b 12 هست.انشاالله همین بوده باشه.بخدا اعصابم انقدر خورد شده بود فکر کردم هپاتیتی چیز خطرناکی باشه😭

گفتن انگار بخاطر کمبود ویتامین b 12 هست.انشاالله همین بوده باشه.بخدا اعصابم انقدر خورد شده بود فکر ک ...

نه عزیزم خدا نکنه 

بیماری های اینجوری را انزیم کبد نشون میده شما که گفتی خدا را شکر ازمایشاتش خوب بوده بعدشم دور از جون کوچولوی شما همه جای بدن زردمیشه مثل سفیدی چشم داخل دهان زبان همه جا و زردی خیلی مشخصی داره مثل زرد چوبه نه حالت رنگ پریده گی 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨

@مرمری1372    

عزیزم میشه نظرتونو بگین😭

یه زمان تو یکی از تاپیکاتون خوندم پسرشماهم پوستش زرد شده بود.

الان عکس دست دخترمو میذارم ببینید واقعا زرد شده یا نه.تو عکس یه کم روشنتر افتاده رنگ.میشه کپشن تاپیک رو هم بخونید داروهاشم نوشتم چی میخوره

@مرمری1372   اینم توضیحات داروهاش دوباره کپی کردم ببینین😭

بچه م آلرژی به پروتئین گاوی م داره.۵سالشه‌الان نزدیک ۴ماهه رژیمه.

همزمان اس امپرازول و پیدرولاکس و نئوتادین هم مصرف میکنه.

چند روزه متوجه شدم رنگ پوست کل بدنش زردتر شده.خودش بور و سفیده بخاطر همین معلومه زرد شده.قبلا اینجور نبود.😭

آزمایش آنزیم های کبدیش،cbc و تیروئید و مدفوعش نرمال بوده.و ادرار...

بنظرتون مشکل کجاست؟شنبه میبرمش پیش دکترش که فوق تخصص گوارش و کبده.

خواستم نظر شمارم بدونم‌.ممکنه فقط بخاطر کمخونی باشه؟

از نوزادیش تاحالا البته قطره آهن ندادم بهش،دلیل داره نپرسید.

البته تو آزمایش خونش هموگلوبین و فریتینین نرمال بود.

راستی اینم بگم سفیدی چشماش زرد نیست.فقط پوستش زردشده

@مرمری1372   اینم توضیحات داروهاش دوباره کپی کردم ببینین😭 بچه م آلرژی به پروتئین گاوی م دار ...

عزیزم پسر من بخاطر انزیم های کبدیش بود زردیش

ولی شما ک میگی نرماله پس هیچی

فکرنکنم کم خونی باشه 

جدیدا استامینوفن مصرف نکرده؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عزیزم پسر من بخاطر انزیم های کبدیش بود زردیش ولی شما ک میگی نرماله پس هیچی فکرنکنم کم خونی باشه&nb ...

نه.فکر میکنم بخاطر اس امپرازول باشه.چون شربت ویتامین نخورده این چندماه.میگن امپرازول باعث جذب نشدن b12 میشه

نه.فکر میکنم بخاطر اس امپرازول باشه.چون شربت ویتامین نخورده این چندماه.میگن امپرازول باعث جذب نشدن b ...

انشالله که خیره نگران نباش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706