2737
2739
عنوان

تاحالا ازین حسا داشتین؟

39 بازدید | 30 پست
تاحالا شده بشدت وقوع یه اتفاقی رو حس کنین؟
من تو رانندگی فوق العاده نترسم و هیچوقت ازین حسا که آی تصادف میکنم و اینا نداشتم
اما دوروزه خصوصا امروز خیلی خیلی شدید بود این حسمکه قراره تصادف کنم یه حس خیلی شدید
تو کوچه و خیابونا کم این حسو داشتم اما امروز چندباری مجبور شدم برم تو یه بزرگراه و درحالی که هردفعه هم اصلا یادم نبود این حسمو، باز همین که پام به بزرگراه میرسید یه حس عجیب و شدید تو وجودم میگفت قراره بزودی اینجا تصادف کنم تو همون بزرگراه. اونقدری این حسم شدید بود که فقط دعا میکردم اگه قراره اتفاقی بیفته فقط کسی همراهم نباشه اونموقع
من تاحالا توی بیداری این حسو تجربه نکردم. گرچه خوابام همیشه همیشه درست درمیاد از بچگی
کسی تاحالا این حس رو تجربه کرده؟
باورکنید تلقین یا هیچی هم نیست برای خودمم عجیب بود
هفته ای چندبار گذرم به اون بزرگراه میفته. هیچوقتم این حسو نداشتم اتفاقا خیلی رانندگی اونجا برام راحت بوده و حس خوبی داشتم همیشه چون خبری از ترافیک نیست امروز انگار اونجا برام خفه کننده و دلهره آور بود
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق... تو برمیگردی من به این ایمان دارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
کافیه به دلم بد بیفته ..‌ مثلا ی بار چادر نو پوشیدم رفتم دانشگاه تو راه ی جا ماشین واساد چادرمو دراوردم بذارم رو رخت اویز ی دفعه به ذهنم رسید که میبرنش اومدم تو خوابگاه دیدم چادرم عوض شده
الحمدلله رب العالمین ...
من این چندماه چندین بار خواب مرگمو دیدم مرگم آرزومه اما همش از حال خونوادم بعد مرگم وحشت میکنم
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق... تو برمیگردی من به این ایمان دارم...
من داشتم این حسو و بعدش متاسفانه اتفاق افتاد بخاطر همین هر فکری به سرم میزنه هی فکر میکنم درسته و نا خواسته دارم با این فکرام خودمو اذیت میکنم😢
جالبیش اینجاس که اینترنت واسه صرفه جویی در زمان ساخته شده بود😂
2706