2737
2734
عنوان

وزن دختر ۵ساله و نیم

102 بازدید | 14 پست

سلام خانوما دخترم ۵سال و شش ماهشه خرداد ۹۷ وزنش ۲۳کیلو ۵۰۰ اطرافیان میگن لاغر بهداشت میگه تو رنج اضافه وزن نمیدونم کدومو قبول کنم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اضافه وزن داره البته به قدشم برمیگرده 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
2731
2740

ماشاءالله خوبه که خدا حفظش کنه دختر من پنج سال تموم کرده چند روزیه رفته تو شش ۱۶کیلوعه 😔😔

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
۱۲۰ قدش

قدش خوبه برا این اضافه وزنش به چشم نمیاد 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
بله فکر میکنم کلا استخونش سنگین چون چاق نیست اصلا 

بله همینطور خدا حفظش کن حتما شیر وماست فراوان بده تا استخون بندی محکمی داشته باشه 

2706