2733
2739
عنوان

به دادم برسید 😫

195 بازدید | 11 پست

دارم از سرفه میمیرم دکتر رفتم پنیسیلین هم زدم ولی خوب نمیشم چیکار کنم سرم قطع بشه😭😭😭😭

تعداد رای : 2
نظرسنجی
درمان سرفه
2
100%
درمان فوری سرفه
0
0%

یک قاشق نشاسته با یک قاشق آب خنک حل کن،روش آهسته آب جوش بریز تند تند هم بزن  نشاسته پخته بشه 

هروقت صچسرله‌ات گرفت گرما گرم بخور خوبه

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه انار داری تو خونه پاشو سریع یه انار درسته بزار روی شعله ی خیلی کم گاز اول از ته انار بزار بعد پنج دقه از بغل بزار این کارو انجام بده تا کامل دور تادور انار بسوزه تقریبا بیس دقه زمان میبره ولی بزار حسابی بسوزه البته باشعله خیلی کم تا قشنگ مغزپخت بشه بعدم با چاقو نصفش کن تموم دونه های انار رو بااون پره سفیدا دربیار با یه قاشش عسل مخلوط کن بخور مثه اب رو اتیشه راحت میشی خواصش انار پخته تو نت هم زده

اگه انار نداری شربت اکسپوکتورانت بخور اونم جلو سرفه رو میگیره

و خدایی ک ب شدددددددت کافیست  
2740
اگه انار داری تو خونه پاشو سریع یه انار درسته بزار روی شعله ی خیلی کم گاز اول از ته انار بزار بعد پن ...

همین الان پاشدم درست کردم خوردم خدا کنه خوب باشه اگه خوب شدم یه دل سیر دعات میکنم