2733
2739
سلام من تا حالا پریهام منظم وبدون لکه بینی والان دوروزه فقط لکه ونمیاد یعنی چه اتفاقی افتاده که اینطوری شدم کسی مثل من بوده البته در حال اقدام بارداریم وچند سالی منتظرم برا بارداری
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دیروز بیبی زدم منفی بود
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
2731
منم بعد زایمانم سه روز لک میبینم سه روز معذرت میخوام باز خیلی زیاد بعدم تمام.دوست دارم بدونم چرا لک میبینم.دکترم نرفتم
خدایا مراقبمون باش...جز تو کسی رو نداریم 
این میتونه نشونه امادگی رحم باشه وایشالا ماه بعد مامان بشم کسی بوده با این شرایط
2738
گلم منم لک بینی داشتم بخاطر سردی بود زنجفیل دم کردم خوردم الان چندوقتیه دیگه لک بینی ندارم
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
ممنون دوستان خداکنه باردار باشم ولی فکر نکنم ولی رحمم سرد نیست چون قبلا پریهام منظم بوده