2737
2739
عنوان

عبا مجلسی

780 بازدید | 39 پست

سلام جنسش مخمله و کارشده شیک و باکلاس قیمتشم 3میلیون

لباسم ماکسی هست بنظرتون این عبارو بخرم تالار رفتنی یاموقع حظور مردا بپوشم؟! یا جلوه خوبی نخواهد داشت؟! 

ازارایشگاه که میرم تالار عبابپوشم بهتره یا یه پالتو ساده؟ 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مونده مدلش چجوری باشه 

بلند جلوباز مخمل سنگدوزی شده

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2742
طرح مخملش منظورمه

ساده مشکی هیچ طرحی نداره

2738

ممنون میشم عکسشو بزارید 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️

وایسین عکسشو بفرستم جایی نرینا

2706