2733
2734
عنوان

فوبیا دندونپزشکی

234 بازدید | 14 پست

۳۵ سالمه و کلا  تو عمرم یبار دندونپزشکی رفتم اونم چند سال پیش برای دندون عقلم که کشیدم با جراحی

خیلی خیلی برام سخت بود سر نمیشد اصلا یه وضعی

حالا جدای دردش

وقتی پامو تو مطب گذاشتم شروع کردم به گریه تا وقتی بیام بیرون  منشی گفت مشخصاتت رو بگو  اصلا نمیتونستم حرف بزنم 

من از هیچ دکتری امپولی عملی نمیترسم انجام دادم و اوکی بودم 

ولی از دندونپزشکی حتی خود مطبش هم وحشت دارم 

امروز باید برم برای عصب کشی و پر کردن

جوری استرس دارم که قابل گفتن نیست

دلپیچه گرفتم از استرس ته دلم خالیه انگار میخوام غش کنم 

اکه راه کاری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید 

و ایا خیلی دردناکه این عصب کشی و پر کردن؟؟؟

دارم از حال میرم 

پارسال اینموقع دکتر گفته بود برم برا عصب کشی و پر کردن الان یک ساله از ترسم نمیرم الانم محبورم که برم

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش چیه قبلا اتفاقی افتاده بوده که باعث ترس شده؟‌

فکنم باید روانشناس بری درمان بشه

علایمای پنیک هم داشتی

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
2742
دلیلش چیه قبلا اتفاقی افتاده بوده که باعث ترس شده؟‌ فکنم باید روانشناس بری درمان بشه علایمای پنیک ...

نه هیچ خاطره بدی ندارم 

دندونام همش سالم بودن تا الان 

الان فقط یدونه عصب کشی لازم  داره  در سن ۳۵ سالگی

نمیدونستم میترسم  چند سال پیش که رفتم برا دندون عقل 

قبل اینکه حتی امپول بی حسی بزنه حالم اینجوری شد 

پامو که گذاشتم تو مطب حالم دگرگون شد نمیدونی چحوری گریه میکردم

من حاضرم همین الان برم عمل قلب باز..ولی یکساله دندونپزشکی باید برم جرات ندارم حتی سرچ کنم ببینم وقت ...

مثل منی

2738

شاید کار دکتر قبلی بد بود و اینکه برو پیش ینفر که بادرک و مهربون باشه منم خیلی فوبیا داشتم جوریکه که مطبو میزاشتم رو سرم موقعی میومد دکتر نزدیکم امپول بزنه پا مبشرم میرفتم ببیرون😂😐

تا رفتم پیش یه دکتر صبوری میکرد برام ژل بی حسی زد 

ولی جدی امپول اصلا درد ندارع 

من سه تا عصب کشی کردم واقعا خندم میگرفت اوایل اون مسخره باززیارو از خودم در میوردم

یه اعترافم بکنم بااینکه این همع ام رفتم بازم روزاییکع نوبت دارم از استرس میمرم کلا دلهره دلپیچه دستام یخ میکنن وقتی امپولو زدم اروم میشم😂😐

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
نه هیچ خاطره بدی ندارم  دندونام همش سالم بودن تا الان  الان فقط یدونه عصب کشی لازم   ...

اگه خیلی شدیده و دلیل خاصی نداره دنبال درمانش باش 

وسعی کن ارامشتو حفظ کنی به خودت بگو یباره و تموم میشه میره

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
عصب کشی از دندون کشیدن هم راحت تره یه امپول و بی حسی و تمام اصلا چیزی متوجه نمیشی دختر ۷ ساله من ...

وای دقیقا کشیدن فقط مایه کثیفی و خیلی چندشه من حاظرم هزارتا عصب کشی و پر کنم اما نکشم

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

اصلا قبل اینکه بری دندان پزشکی ترشی نخور ویتامین سی هم نخور من شنیدم دندون سر نمیشه 

و اینکه اگ دیدی حینش درد داری بدون رو درواسی بگو امپول بی حسی بزنید من یبار یه دندونم بی حس نمیشد کاری کردم ۵.۶ بار دوز های مختلف زد تا شد

فقط اینکه دندون های جلو مخصوصا فک بالا خیلی امپول بی حسیش درد داره حس میکنی سوزنع رفت تا مغز سرت

2706