2733
2734
عنوان

دیگه شوهر منم به صدا در اومده

2547 بازدید | 93 پست

الان میبینیم همه ماشااللههمه اونایی که می نالیدن از وضعیت! روز به روز پولدارتر میشن ماشینا همه یک و نیم به بالا همه در حال مهاجرت! 

چی شد ما الان پول تعمیر ماشینم نداریم!

راز موفقیت همه چیه؟ یک و نیم میلیارد پول کمی نیست... من میبینم به سرعت همه شاسی می خرند! 

بیاین کمک کنید چجوری میشه جور کرد این پول؟

طرف دیدم تا دیروز پرشیا سوار بود یهو رفتن شاسی! 

مطمئنم یه کاری می کنند ولی چه کاری؟ که میشه یک و نیم جمع کرد!

فیلم بگیر بگو منو سیدعلی ۲۰ سال باهم فاصلع سنی داریم دوتاتون برقصین 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یکسری از این ماشین شاسی چینی ها قسطی هست. مثلا پرداخت اولیه و می دهی بعد توی چند سال بقیه. ولی ماشینوتو پرداخت اول میده

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2738

عه آره منم چند روز پیش به همین موضوع فکر میکردم .‌ چرا یهویی همه عوض شدن؟؟ یکیو میشناسم بخدا وضعیت زندگیش رو به پایین ولی الان خونه از خودش داره و ماشین زیر پاش خارجی.. نکه حسودی کنم ها فقط برام سواله چطوری آخه تو این مدت کم؟؟؟؟

بستگی به فکرو مدیریت داره شوهرمن عشق ماشین داره الان همکاراش خونه ی چند طبقه دارن ماهمچنان ۵۰ مترس ...

خوب چیکار میکنند کاش یکی واضح می‌گفت حس بدی آدم میگیره

یکسری از این ماشین شاسی چینی ها قسطی هست. مثلا پرداخت اولیه و می دهی بعد توی چند سال بقیه. ولی ماشین ...

قسطش اندازه‌ی کل حقوق ماست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عه آره منم چند روز پیش به همین موضوع فکر میکردم .‌ چرا یهویی همه عوض شدن؟؟ یکیو میشناسم بخدا وضعیت ز ...

آره منم باور کن یه لمی داره ولی از کجا بفهمیم

قسطش اندازه‌ی کل حقوق ماست

درسته، اما اینکه اسنقد زیاد می بینی، برای همینه و گرنه، تا قبلش خیابونا پر پرایید بود. 

متاسفانه نقدینگی و تورم زیاده، پول زیاد از راه های دلالی مثل املاک و طلا میاد تو جرخه جامعه، و یک عده اینجوری خرج می کنن. 

یک عده هم کلا به اون خد از پس اتداز نمی رسن فقط به اخر ماه. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2706