2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 60035 بازدید | 8719 پست
سلاممممم خداروشکررررر عزیزم 😍🧿 انشالله هرروز شاهد خوشبختی بیشتر داداشت باشی 😍♥️ خواهر مهربون🍓🫀

سلام مهربونم 

ان شاء الله 🤲

با دعای شما دوستان 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز می‌خوام یه غذای یخچالی بپذم 😂 بامخلفات داخل یخچال که دارن خراب میشن 🤦🏼‍♀️

کدو 

بادمجون 

هویج 

گوجه 

سیب زمینی 

ادویه ها 

رب 

پیاز داغ 

نگینی میکنم و حالت خوراک میپزم 

شوهرمم می‌تونه نخوره 🤐

چون ما صبح باهم قهر کردیم آماده شده بود بره گفتم آشغالا رو ببر بعد گفت الان که حاضرم  با این لباسا 😬☹️عمراااا 

🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️من نمی‌دونم مگه وظیفه منه یادآوری کنم آشغال داریم 

اتفاقاً بزار با پوست مخلفات بالا بیشتر شه 🫡

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهربونم  ان شاء الله 🤲 با دعای شما دوستان

سلام عزیزم 🍫🍓

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز ...

ساحلی 

خوب کاری میکنی 

فقط خودت نخوریا 😂😂😂

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز ...

سلام ساحل 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آره با پوست بهتره خاصیتش بیشتر دیگه مجبور میشه ک خودش آشغالا یادش باشه 😀😀

ساحلی  خوب کاری میکنی  فقط خودت نخوریا 😂😂😂

حواسم هست 😂😂

سلام ساحل  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آره با پوست بهتره خاصیتش بیشتر دیگه مجبور میشه ک خودش آشغالا یادش ب ...

اره بخداااا 

محیا نه بخاطر حرفش فقط بخاطر حالت چهره ش حرصم گرفته نمی‌دونم چطور توصیفش کنم😂😂

خوبه آجی خداروشکر 

خداروشکر عزیزم 🍫😘🍫😘🍫

سلام بچه ها صبح بخیر  انشالله روز عالی برا همه باشه  وای بچه ها دیشب آخر وقت بود ک یکی ا ...

سلام عزیزم

آخی...چ خوب🤗

انشالله همیشه ب صلح و صفا باشه🧿💖

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
😂😂😂😂میتونم تصورش کنم و از حال اون لحظه دوستت بخندم 😂😂😂😂دوستای خوب نعمتن خداروشکررررر که اومد ...

قربونت برم‌من🫀🫀💖🫀🫀💖🫀💖

پس داداش کوچیکه که رفیق منه چی ؟😂😎 خداروشکررررر عزیزم ♥️💘🍓🫀

رفیق شما ک دردونه ی ماست...🫀😍🌹😂

سلام ساحلی...

دارم‌تصور میکنم این غذا چی میخواد از آب در بیاد😂 قطعا ک‌ خواهرم همه فن حریفه😂👍

اره همینکارو کن، ینی چی آشغالا رو نمیبره..😤😄

سلام ساحل جونم واییییییی من خیلی خوشحالم اصلا تو دلم انگار قند اب میکنن 

همش یاد اون مثال ک گفتی حتی اگ ظاهرت شیک باشه ولی زیر شلواری کهنه داشته باشی حالت گرفته میشه 😍😍😍😍نمیدونی حرفات چقد تاثیر داره رو زندگیم 

خدایا شکرت واسه دوست قشنگم ساحل جون خداجونم ب خودش و همسرش و تو دلیش سلامتی و عاقبت بخیری عطا کن امین 

خدایا شکرت ک امروز صب زود پاشدم شکرت شکرت شکرت💕💕💕

خدایا شکرت ک امروز خودم و شوهری و بچه هام سلامتیم😍😍😍خدایا شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک همسری دست و دلباز دارم شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت ک همسری چیزایی ک لیست گرفتمو برام خرید شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت واسه بارون ک بارید شکرت شکرت شکرت 💋💋💋❤❤❤❤❤❤

خدایا شکرت ک امروز شباهنگی کلی انرژی بهم داد

خدایا شکرت ک امروز 100تاسوره  توحید فرستادم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت گل پسرام انقد باهوشن شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت گل پسرم 5تا امتحاناشو خیلی خوب گرفته 

شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک خونه داریم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت ک پول با برکت میدی شکرت شکرت شکرت

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
خداروشکررررر عزیزم 🫀🍫🍯 چه اسم های خوشگلی آرشام و الینا 🍓😍🧿به به  خوشحالم از آشناییت خوش ...

مرسی عزیزم قربونت برم اسم پسر بزرگم امیره 

مرسییییییی ک انقد خوبی مهربونم 

ب پای اسم خودت ک نمیرسه گل 😍😍😍😍😍😍😍

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤