2737
2734
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66558 بازدید | 34682 پست

سلام دوستای گلم ،خورشید جون بهت تبریک میگم عزیزم ، بچها ممنونم از دعاهاتون ان شا الله بزودی دامن همه ی منتظرا سبز بشه و تاپیک پر از خبرای خوش بشه ،مشکل منم دخالتهای زیاده خانواده شوهرمه ،با وضع بارداریم ازم انتظار کار کردن و اینا دارن و دخالتهای دیگه ،فعلا بخاطر بچهام موندم سر زندگی ولی با هانواده همسرم قطع رابطه کردم 

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
سلام دوستای گلم ،خورشید جون بهت تبریک میگم عزیزم ، بچها ممنونم از دعاهاتون ان شا الله بزودی دامن همه ی منتظرا سبز بشه و تاپیک پر از خبرای خوش بشه ،مشکل منم دخالتهای زیاده خانواده شوهرمه ،با وضع بارداریم ازم انتظار کار کردن و اینا دارن و دخالتهای دیگه ،فعلا بخاطر بچهام موندم سر زندگی ولی با هانواده همسرم قطع رابطه کردم

سلااااام خیلی ممنون مهراسا جون....امیدوارم مشکلت حل بشه...خوبه که برگشتی داری زندگیت ومیکنی امیدوارم همسرتم بفهمه داره اشتباه میکنه وبخاط گل دختراش هوای زندگیشو بیشتر داشته باشه...خوبه که باهاشون قطع رابطه کردی...امیدوارم ازاین بعد ارامش داشته باشی گلم.

وقتی به خدا اعتماد کنی هرگز شکست نخواهی خورد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جان تبریک میگم اینشالله بسلامتی.حالا بیا برامون بگو این ماه چکارا کردی که بسلامتی مامان شدی...چه روزایی اقدام داشتی..

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏
2731

سلام..زهرا مبارکت باشه نوش جونت این فرشته..التماس دعا....

حالا سه قلب دارم..یک قلب در کنارم و دو قلب در وجودم..اما هر کدام را که بدهم جانم می رود..الهی شکرت بابت نعمتت...مراقب نی نیم باش

فافا جان خداروشکررررررررررررر....  مهراسا جان همیشه دعاگوتم....

بچه ها من امروز 30سیکلم اما بی بی نزدم اخه این ماه عفونت داشتم برا همین فکر میکنم خبری نیس قرصو دارویی هم نخوردم...اقدامام هم دستو پا شکسته بود...اما 2 3 روز هس دردای پری میادو میره...شما هم موافقید ک خبری نیس؟؟ نمیخام الکی توهم بزنم  

حالا سه قلب دارم..یک قلب در کنارم و دو قلب در وجودم..اما هر کدام را که بدهم جانم می رود..الهی شکرت بابت نعمتت...مراقب نی نیم باش

نورا جان اتفاقا همون موقعی که فکرشونمیکنی..نی نی درست میشه..اینشالله که مامان شده باشی

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏
2738
الیناکجایی؟خبر ندادی بالاخره پری شدی یا از دادی؟من تو فکرتما تو امپاس گذاشتی رفتی😀

سلام به همه 

گلسا جان من بجای الی میگم هنو پری نشده بود بنده خدا اعصابش بهم ریخته 

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

سلام بچه ها خوبین چرا اینقدر کم میایید ما مجبوریم گوشی کم دستمون بگیریم شما چی؟؟؟؟؟  

دلم براتون تنگ شده واسه شوخیامون واسه خنده و گریه هایی که همیشه باهم بودیم 

کاش باز همه بیایید

نورا جونمم ممنونم

مهرآسا خداروشکر رفتی پیش شوهرت ان شاءالله خانواده همسرت رفتارشون درست بشه

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
سلام بچه ها خوبین چرا اینقدر کم میایید ما مجبوریم گوشی کم دستمون بگیریم شما چی؟؟؟؟؟  دلم براتون تنگ شده واسه شوخیامون واسه خنده و گریه هایی که همیشه باهم بودیم کاش باز همه بیاییدنورا جونمم ممنونممهرآسا خداروشکر رفتی پیش شوهرت ان شاءالله خانواده همسرت رفتارشون درست بشه

سلام خوبی، نینی خوبه؟

منم دلم همون تاپیکو میخواد😢😢

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

فافا من ۲،۳ روز دیگه میخوام بی بی بزنم ولی احساس میکنم هیچ خبری نیست چون هیچ علایمی ندارم ،    حتی سینه دردم ندارم، فافا جونم میشه برام دعا کنی   ، فافا جون روز چندم بودی بی بی چکت مثبت شد و اولا سینه درد اینا داشتی،یا علایم دیگه، و من دوره هام بین ۳۱تا ۳۷ فردا میشه ۳۱

خدایا کمکم کن منم مامان بشم،میدونی که چقدر عاشق بچه ام،توروخدا برای منم دعا کنید تا مادر بشم
2706