2733
2739
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66559 بازدید | 34682 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ترشح تخمک گذاری نداشتم به ترشح ربطی نداره عزیزم خودتو درگیر نکن بی خیال باش بهتره

خدا کنه گلسا جان این ماه خیلی سرم شلوغه زیاد بهش فکر نکردم اما هر چی دقت کردم ترشحی ندیدم در صورتی که ماه قبل داشتم.

بازم توکل بخدا

2728
خدا کنه گلسا جان این ماه خیلی سرم شلوغه زیاد بهش فکر نکردم اما هر چی دقت کردم ترشحی ندیدم در صورتی که ماه قبل داشتم.بازم توکل بخدا

عزيزم زياد به ترشح اينا فكر نكن سونو اينام نميخواد بري اصلا بايد بيخيال باشي

2738
خدا کنه گلسا جان این ماه خیلی سرم شلوغه زیاد بهش فکر نکردم اما هر چی دقت کردم ترشحی ندیدم در صورتی که ماه قبل داشتم.بازم توکل بخدا

نه عزیزم همیشه ترشح نباید باشه که.امیدوارم مامان بعدیمون تو باشی😍

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
اينجا هر كي تو اقدام بود ناميد شده ديگه نيومد وقتي ديد خيليا مامان شدن 😔مامان ليلا زهرا كه كلي پايه صحبتا بودن

نفس جون نا امیدی گناهه ما هممون مدت ها انتظار کشیدیم پس همو درک میکنیم کاش دوستان بیان مث قبل بحرفیم

راستی پات چطوره؟خودتو تقویت کن دوسه ماه دیگه برو اقدام انشالله به زودی جاش پر بشه تو این دوسه ماه هم غصه نخور من خودم کشیدم ولی خدا خیلی بزرگه

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
سلام امروز موعد پریدم بود بی بی  گذاشتم باورم نمیشه انگار مثبته

عکسشو بذار عزیزم مبارک باشه وای برای منم دعا کن منم کم مونده به وقت پری ،توروخدا برام دعا کن 

خدایا کمکم کن منم مامان بشم،میدونی که چقدر عاشق بچه ام،توروخدا برای منم دعا کنید تا مادر بشم

وای بچه ها توروخدا برام دعا کنید، دارم از استرس میمیرم ،ولی اصلا درد سینه ندارم،ولی بعضی موقع ها کمرو پام درد میکنه

خدایا کمکم کن منم مامان بشم،میدونی که چقدر عاشق بچه ام،توروخدا برای منم دعا کنید تا مادر بشم
2706