2737
2739
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66558 بازدید | 34682 پست
گلسا جونم ان شاالله که مشکلی نباشه عزیزم واست صلوات میفرستم البته اگه قابل باشم

قربونت الیناجون دعای ادما در حق هم میگیره مرسی عزیزدلم

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست جونيا صبحتون بخير خوبين؟؟ 

مهراسا جوني براچي حالت خوش نيس؟؟ انقد غصه نخور ي خورده به فکراون بچه هم باش عزيزم 

فافا جون من که روزه 28 رفتم آز دوره هامم 30 روزه بود بتا هم 150 بود خداروشکر 

گلسا جون ان شالله که هيچ مشکلي نيس عزيزم برات دعا ميکنم 

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

سلام دوستان

منم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍

بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....

ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍

من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....

ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻

دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

خدایا شکرت  
سلام دوستانمنم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

مبارکت باشه واسه همه منتظرا دعا کن

سال 96 خیلی خوبه همه دارن مامان میشن 

امیدوارم همه تو این سال مامان بشن 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2738
سلام دوست جونيا صبحتون بخير خوبين؟؟ مهراسا جوني براچي حالت خوش نيس؟؟ انقد غصه نخور ي خورده به فکراون بچه هم باش عزيزم فافا جون من که روزه 28 رفتم آز دوره هامم 30 روزه بود بتا هم 150 بود خداروشکر گلسا جون ان شالله که هيچ مشکلي نيس عزيزم برات دعا ميکنم

مرسی عزیزم من از همین الان استرس دارم عددش کم نباشه اخه از دیروز اصلا حالت تهوع ندارم یهو حالت تهوع قطع شد میگم نکنه رشدش متوقف شده باشه 

مانلی تو اخرین پریودت کی بود 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 

فافا جون من اخرين پريم 30 اسفند بوده 

برا حالت تهوع هم زوده عزيزم يعني مني که اصلا حالت تهوع ندارم يعني بچم رشد نميکنه نگران نباش گلم بچه اون تو جاش خوبه

کي ميري آز؟؟

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه
فافا جون آنیا جون مادر شدنتون مبارک خدای مهربون حافظ شما و کنجدتو دلتون باشه انشالله

مرسی گلم.انشالله که اگه منتظری دلت مثل ما شاد شه

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
سلام دوستانمنم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

خدا رو شکر عزیزم بهت تبریک میگم

مرسی عزیزم من از همین الان استرس دارم عددش کم نباشه اخه از دیروز اصلا حالت تهوع ندارم یهو حالت تهوع قطع شد میگم نکنه رشدش متوقف شده باشه مانلی تو اخرین پریودت کی بود

فافا جون عزیزم بعضیا تو بارداریاشون اصلا حالت تهوع ندارن.مثل من، مامانم و خواهرم.