2737
2734
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66559 بازدید | 34682 پست
روز چند پری هستی؟شاید لانه گزینی هستشتکرر ادرار هم بنظرم خیلی زوده براش چون از وقتی شروع میشه ک رحم بزرگتر میشه و به مثانه فشار میاد

عزیزم 35 سیکلم.لک لانه گزینیمم قبلا دیدم.خدا رو شکر یکم استراحت کردم الان خیلی بهترم.تکرر ادرارمم شاید به خاطر استرس بود الان بهترم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
عزیزم 35 سیکلم.لک لانه گزینیمم قبلا دیدم.خدا رو شکر یکم استراحت کردم الان خیلی بهترم.تکرر ادرارمم شاید به خاطر استرس بود الان بهترم

پس بارداری دیگه اره؟از هم دادی؟اگ لکه بینی داری برو دکی شیاف بده خیلیم استراحت کن این سه ماه اول بارداری هرچی استراحت کنی به نفعته 

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كانال طلا ( قم ) اجرت مناسب كار خارجي   bojrat  رو تو سرچر بزنين مياد ، فكر كنم ارسال شهرستان هم دارن ، با فاكتور طلا فروشي 

مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !
فافا جونم مبارکه عزیزم وای خدا شکرت امسال تاپیکمون ترکونده ها فافا جون واسه ماهم دعا کن عزیزم خیلی خوشحال شدم ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت عزیزم

فدات بشم ممنون امیدوارم دیگه پریود نشی و همین دوره باردار بشی 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2731
سلام دوستان خوبین! ؟چه خبر !؟فکر کنم فافا بی بیش مثبت شده ،فافا جونم خیلییی برات خوشحالم ،من این روزا اصلا حال خوبی ندارم تو رو خدا برام دعا کنید ،فافا جونم خبر بارداریت خیلی اروم و خوشحالم کرد ان شا الله بزودی بقیه منتظرا هم مامان بشن ،خدایا شکرتتتتت

مهرآسا جونم مرسی

برات ارزو ارامش دارم نمیدونم چی شده ناراحتی اما از ته دل میخوام که اروم باشی و سالم نی نی تو دلت به دنیا بیاد 

پس بارداری دیگه اره؟از هم دادی؟اگ لکه بینی داری برو دکی شیاف بده خیلیم استراحت کن این سه ماه اول بارداری هرچی استراحت کنی به نفعته

فردا صب آز میدم.تو خونه شیاف دارم مال بارداری قبل از عیدم بود.ولی میترسم استفاده کنم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
2738
ان شاالله خدا ازدهنت بشنوه عزیزم

الینا اینقدر از کسایی که اینجا باردار شدن خواهش کردم دعام کنن این ماهم فقط فقط از خوده خدا هستم باورم نمیشه خدا اینقدر دعاهامو زود براورده کنه همیشه ازش میخواستم اما این ماه با گریه از ته دل ازش خواستم وقتی بی بی چک مثبت شد خوشحال نبودم دارم مامان میشم خوشحال بودم خدا منو دیده صدامو شنیده 

فقط, از خودش بخواه قدرتی که خدا داره هر چیز غیر ممکنی ممکن میکنه نماز میخونی سر هر قنوت بعد ربنا اتنا... 

از خدا بخواه بهت بچه سالم صالح بده از ته دل بخواه مطمئن باش اگه خالصانه از ته دل باشه زود جواب میگیری 

الانم از دیروز فقط ازش میخوام این بارداری ختم به خیر بشه 

خدا کنه قلبش تشکیل بشه خدا کنه 9 ماه سفت بچسبه تو دلم و سالم به دنیا بیاد 

فافاجون دقیقاااا باهات موافقم منم مث خودت واقعا از ته دل از خود خدا خواستم واقعا دلشکسته رفتم پیشگاهش جوابمو داد

ایشالله برات میمونه گلم سالم و سلامت 

منم فردا وقت سونو دارم دوست جونا برام خیلی دعا کنید بگه مشکلی نداره کیستمم کوچیک شده باشه 😞

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
الینا اینقدر از کسایی که اینجا باردار شدن خواهش کردم دعام کنن این ماهم فقط فقط از خوده خدا هستم باورم نمیشه خدا اینقدر دعاهامو زود براورده کنه همیشه ازش میخواستم اما این ماه با گریه از ته دل ازش خواستم وقتی بی بی چک مثبت شد خوشحال نبودم دارم مامان میشم خوشحال بودم خدا منو دیده صدامو شنیده فقط, از خودش بخواه قدرتی که خدا داره هر چیز غیر ممکنی ممکن میکنه نماز میخونی سر هر قنوت بعد ربنا اتنا... از خدا بخواه بهت بچه سالم صالح بده از ته دل بخواه مطمئن باش اگه خالصانه از ته دل باشه زود جواب میگیری الانم از دیروز فقط ازش میخوام این بارداری ختم به خیر بشه خدا کنه قلبش تشکیل بشه خدا کنه 9 ماه سفت بچسبه تو دلم و سالم به دنیا بیاد

ان شاالله که سفت میچسبه بهت تا ۹ ماه بعدش هم سالم صالح بغلش بگیری دوست جونم  

2706