2737
2734
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66558 بازدید | 34682 پست
سلام دوستای گلم خوبین!؟چه خبر!؟مامان نداشتیم !؟من اصلا از این‌ورژن نی نی سایت خوشم‌نمیاد کاش برگرده به قبلی ، بچها من عصر سونو انومالی دارم ،تو رو خدا برای سلامتی نی نی م دعا کنید ،روزای سختی رو گذروندم امیدوارم نی نی مشکلی نداشته باشه ، ان شا الله این سونو ها قسمت همه ی منتظرا بشه

مهراسا جون انشالله که همچی خوبه و نی نیتم سلامته امیدوارم مشکلاتتم بزودی حل شه به آرامش برسی ، آمین

خدایا روز به این قشنگی تو ماه به این قشنگی ازت میخوام ممممممم همه اونا که ارزو مثبت شدن ازمایش بارداری دارن زود زود زود مثبت بشه و همه همه اینجا مامان باشن  

عزیزم خیلی خوشحالم واست امیدوارم بارداری  راحتی داشته باشی و کنجدت سالم باشه مرسی از دعای قشنگت در حق ما منتظرا ❤

راستی بچه ی مهراسا دختر طلاست   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای تو بشم ممنونم ان شاءالله یه روز تو ازمایش بدی مثبت بشه بیای اینجا بگی

عزیزم منو یادت رفته منو شما دیروز باهم آزمایش دادیم و دوتامون خدا رو شکر مثبت بود  

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
فدای تو بشم ممنونم ان شاءالله یه روز تو ازمایش بدی مثبت بشه بیای اینجا بگی

عزیزم منو یادت رفته منو شما دیروز باهم آزمایش دادیم و دوتامون خدا رو شکر مثبت بود  

2728
بچه ها من این ماه ای یو ای دارم برام دعا کنید

ملی جون

عزیییییزم برات صلوات فرستادم. امیدوارم خدا بهت خیلیییی کمک کنه. انشاءلله که آی یو آی با موفقیت انجام میشه

انشاءلله به همیییین زودی با خبر خوب میای پیشمون

الان روز چندم سیکلت هستی؟

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
بچه ها من این ماه ای یو ای دارم برام دعا کنید

ملی جون

عزیییییزم برات صلوات فرستادم. امیدوارم خدا بهت خیلیییی کمک کنه. انشاءلله که آی یو آی با موفقیت انجام میشه

انشاءلله به همیییین زودی با خبر خوب میای پیشمون

الان روز چندم سیکلت هستی؟

مرسی دوستای گلم ،ممنونم از دعاهای قشنگتون ،فافا جون انیا جون خداروشکر مبارکتون باشه ان شا الله بارداری و زایمان راحت داشته باشین ، ملی جونم ان شا الله که نتیجه بگیری و خوش خبر باشی ، بچها مامان لیلا دیگه نیومد!؟ من منتظرم شوهرم بیاد غروب بریم ، خیلی استرس دارم فعلا که فقط منو شوهرم با خانواده خودم از اومدن دخترم خوشحالیم ، امیدوارم سالم باشه ،بچها دعام کنید اوضاعم داغونه

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
مرسی دوستای گلم ،ممنونم از دعاهای قشنگتون ،فافا جون انیا جون خداروشکر مبارکتون باشه ان شا الله بارداری و زایمان راحت داشته باشین ، ملی جونم ان شا الله که نتیجه بگیری و خوش خبر باشی ، بچها مامان لیلا دیگه نیومد!؟ من منتظرم شوهرم بیاد غروب بریم ، خیلی استرس دارم فعلا که فقط منو شوهرم با خانواده خودم از اومدن دخترم خوشحالیم ، امیدوارم سالم باشه ،بچها دعام کنید اوضاعم داغونه

مهرآسا جان چی شده؟؟؟؟؟/

چرا اوضاعت داغونه؟

خانواده شوهرت اذیتت میکنن؟

یا مسئله دیگه ایه؟

2740

ما رو اینجوری خیلی نگران میکنی خب دخترجان

مهراسا ان شالله ني ني خوبه عزيزم ولي با اين وضعي که تو ناراحتي غصه ميخوري ني ني خيلي اذيت ميشه هرکي که اذيتت ميکنه بسپارش بخدا 

فافا جون به خونواده ها گفتي؟؟

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

ایوای عزیزم من الان اصلا تو حال خودم نیستم گیج شدم 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
مهراسا ان شالله ني ني خوبه عزيزم ولي با اين وضعي که تو ناراحتي غصه ميخوري ني ني خيلي اذيت ميشه هرکي که اذيتت ميکنه بسپارش بخدا فافا جون به خونواده ها گفتي؟؟

اره امروز گفتم 

دوست نداشتم بگم ولی میترسیدم ناراحت بشن اینقدر ذوق, کردن مخصوصا خواهر شوهرام 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 

مهراسا جون کاملا درکت میکنم مامان بابای منم پسر ندارن هر دفعه که از بچه صحبت میشه میگن یلدا حتما پسر میاره ما پسر دوست داریم با اینکه آدمای با فرهنگین تو هر زمینه ای ولی هروقت این حرفو میزنن ۴ستون بدنم میلرزه 😔 من و شوهرم هردو عاشق دختریم با این حال بازم دوست دارم بچه اولم پسر شه چون هیچکدوممون برادر نداریم    ولی تو خودتو ناراحت نکن چون دخترت بیشتر به یه خواهر نیاز داشت تا برادر

سلام... ممنون بابت دعاهاتون نفس جونی و فافای عزیز...ممنونم...انیا جان بازم تبریکککککککککک  التماس دعاااااااااااااااا

ممنونم عزیزم.بخدا همیشه برای همه دعا می کنم.انشالله که دل همتون مثل ما شاد شه

2706