2733
2734

من پسرم ۵ سالشه و فقط ژیمناستیک میبرم چه آموزش یا کلاسهایی خوبه باز؟؟؟ نمی‌خوام بعدا حسرت بخورم که چرا بفکرش نبودم و تا تایمش آزاده مدرسه نمیره یه چیز مفیدی یاد بگیره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من بسیاااااار بازی میکنم. بازی های خلاقانه، تمرکز، هوش، تعادل، حافظه و همه چی 

میشه لطف کنید بگید چه بازیهایی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تو این سن فکر نکن که چی باشه که حتما ادامه بده  بزار بره چیزای مختلف یادبگیره ،تجربه کنه ...

مرسی گلی 😘

اره دیگه می‌خوام که سرگرم باشه و انرژیش تخلیه بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
میشه لطف کنید بگید چه بازیهایی؟

ببین هر بازی یه هدفی داره. مثلا یه بازی داریم که کتاب رو روی سر توی مسیر مشخص باید ببره. خب هدفش مبشه تمرکز، تعادل. 

من چن تا کانال توی ایتا دارم. ازشون استفاده می کنم. 

من بسیاااااار بازی میکنم. بازی های خلاقانه، تمرکز، هوش، تعادل، حافظه و همه چی 

ما هم تو مهدکودک خیلی باهامون کار میکردن 

چقدر خوش میگذشت🥹

خیلی وقتا مادر پدرا میگن مهد کودک مهم نیس ولی من خیلی خوشحالم که رفتم هوش و خلاقیت من نسبت به داداشم زمین تا آسمون فرق داره

البته مربی هامون هم عااالی بودن

ما هم تو مهدکودک خیلی باهامون کار میکردن  چقدر خوش میگذشت🥹 خیلی وقتا مادر پدرا میگن مهد کودک ...

دخترم مهد نمیره. من منطقه ییلاقی هستم. اصلا اینجا کسی نیس که بخاد مهد  داشته باشه. 

خودم شروع کردم به دوره های تربیت مربی مهد. کانال های مربی ها و کانال های بازی ها رو پیدا کردم. ازشون استفاده می کنم. 

واقعا راه حلی نداشتم. 

ببین هر بازی یه هدفی داره. مثلا یه بازی داریم که کتاب رو روی سر توی مسیر مشخص باید ببره. خب هدفش مبش ...

میشه لینک کانال ها رو بفرستید لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706