2733
2739

باادمی یکساله درارتباطم حالا که عاشقش شدم فهمیدم روابطشون باز تر ما هست و حتی خیلی راحت باماشین و موتور زن دایی دخترخاله همه رو سوار میکنه و اونا روهرجا بخوان برن میرسونه من چطور کنار بیام ما توفرهنگمون نداشتیم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب ببینید عشقتون میتونه این مشکل رو حل کنه؟مسلما عشق به تنهایی برای دوام یک رابطه کافی نیست باید بقیه شرایط هم باهم جور در بیان

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞
2740
خب ببینید عشقتون میتونه این مشکل رو حل کنه؟مسلما عشق به تنهایی برای دوام یک رابطه کافی نیست باید بقی ...

عشق زیاده اما من تصور اینکه بخواد ب یه کی جز من توجه کنه نابودم میکنه

به نظرم اعتقاد شما به محرم و نامحرم کاملا درست و بجاست.نخواید اعتقادات تون رو زیر پا بزارید یه روزی پشیمون میشید.نصیحت نبودا قصد بی احترامی به بزرگ از خودم رو ندارم

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞
به نظرم اعتقاد شما به محرم و نامحرم کاملا درست و بجاست.نخواید اعتقادات تون رو زیر پا بزارید یه روزی ...

من و اون هردومون همسنیم و ۲۰ سالمونه نمیدونم ازدواج کنم بگم بعد درست میشه

[QUOTE=319469143]هیچوقت کنار نمیای وهمیشه میشه جر وبحث ودعوا[/QUOTE پس باید چیکار کنم بهش میگم نبر ...

یا باید همینجوری بپذیریش که فقط باید حرص بخوری یا کات کنی... چون شخصیتها رو نمیشه تغییر داد

خب کنار نیومدنم طبیعیه؟ یا نه

خب منطقیه که کنار نیاید و کاملا طبیعه و حق باشماست

با چیزایی که کنار بیاید که قابل کنار اومدن باشه 

2706