2733
2739
عنوان

لیزر سوپر تیتانیوم ایس پلاس

152 بازدید | 9 پست

بچه ها من قبلا یه جا لیزر میرفتن با دستگاه تیتانیوم ولی با کلینیکه حال نمیکردم ولی خوب جواب گرفتم، کلا ۳ جلسه رفتم ولی برا جلسه چهارمم میخوام برم یه کلینیک دیگ با همین دستگاه

مشکلی برام پیش نمیاد؟

و اینکه من قبلا دست و پا و بیکینی و زیر بغل میرفتم

الان میخوام شکم و خط سینه و گودی کمرم بهش اضاف کنم

من ۱۷ سالمه و یکم میترسم برا خط سینه

میگم نکنه بعد ها مشکلی برام پیش بیاد..( مثلا شیرم نیاد)

و گودی کمرمم هروقت ک شیو میکنم وحشتناک جوش میزنم، میگم شاید اگ لیزر برم دیگ از دست این جوشا خلاص شم، نمیدونم واقعا

میشه کمکم کنید؟!

موی کمر اگه نرم باشه نتیجه خوبی نمیده  لیزر برای موی زبر خوبه  سوالاتو همون جا بپرسی جوا ...

من موهای کمرم ضخیمه

حالا قراره برم مشاوره ببینم چی میگن

ولی از بس این روزا اوپراتورا دروغ میگن فقط برا پولش گفتم بیام اول اینجا از شماها نظر بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهای کمرم ضخیمه حالا قراره برم مشاوره ببینم چی میگن ولی از بس این روزا اوپراتورا دروغ میگن فقط ...

منم تیتانیوم پلاس ۲۰۲۳ میرم خوبه

پنج شش جلسه میرم 

فقط لا باسن و پایین واژن همچنان در میاد 

میگن بخاطر رطوبته

یعنی موهای نرم بیشتر باید رفت

بقيه جاها کم مو شده 

البته جلسات اول هر ماه باید رفت

حداقل ۶ جلسه

بعدش هر ۳ یا ۴ ماه آدم بره خوبه

2742

سلام عزیزم اشعه لیزر در حد از بین بردن فولیکول های مو هستش و بیشتر از اون نفوذ نمیکنه نگران چیزی نباش

من خودم با رولی جواب نگرفتم الان میخوام برم شاتی دستگاه کندلا، رولی ریسک زگیل تناسلی هم داره

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
سلام عزیزم اشعه لیزر در حد از بین بردن فولیکول های مو هستش و بیشتر از اون نفوذ نمیکنه نگران چیزی نبا ...

وای یعنی ممکنه زیگیل بگیرم؟😑😑😑😑😑💔💔💔💔💔

اخه شهر ما کوچیکه و دستگاه کندلا و الکسا و اینارو نداره

وای یعنی ممکنه زیگیل بگیرم؟😑😑😑😑😑💔💔💔💔💔 اخه شهر ما کوچیکه و دستگاه کندلا و الکسا و اینارو ن ...

یکی از دوستام از طریق لیزر رولی زگیل گرفت

منم خیلی ترسیدم بخاطر همون دستگاهمو عوض کردم. با اینکه کندلا گرونتره

ولی اگه ناچاری رولی بری بگو جلو خودت سلفون دستگاهو عوض کنه و ضدعفونی کنه که مطمئن بشی

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2740