2737
2734
هر روز یه دلهره ای برای بچم دارم بخدا تو این یک ماهه پیر شدم.خانما الان تو نت خوندم که نور فلش دوربین به شبکیه چشم بچه آسیب میرسونه من یه دوربین حرفه ای دارم که از بچم باهاش عکس گرفتم از روز اول یعنی الان چشمش آسیب دیده.شماها همچین تجربه ای داشتین؟اچون بچم خیلی کوچیکه متوجه نمیشم دیدش چطوره،اگه قبلا از بچه هاتون عکس گرفتین و الان بزرگترن میشه بگین بینایی کوچولوهاتون چطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم از وقتیکه بچه ش به دنیااومد ازش عکس گرفت تا حالا که 9 سالشه مرتب ازش عکس می گیره خدا رو شکر مشکل بینایی نداره
و خداوند سر را آفرید که روی گردنتان باشد نه در زندگی دیگران !
2731
منم شنیدم نور فلش برای بچه ها خوب نیست بهتره وقتی از بچه ها عکس میگیریم نور فلش رو خاموش کنیم...ولی نگران نباش با چن بار فلش چیزیش نمیشه مگه چن وقتشه؟
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
منم از دخترم خیلی عکس میگرفتم ..متاسفانه اون موقع نمیدونستم ضرر داره..ولی خدا رو شکر چشماش کاملا سالمه الان نه سالشه
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
نه بابا منم دوربین حرفه ای دارم این حرفا چیه مگه بیست چهارساعت عکس میگیری روزی نهایت ده باربگیریم
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2738
اصلا پنجاه بار ضررنداره بابا
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
عزیزم اصلا نگران نباش.ان شاءالله که چیزی نمیشه.دختر من که خدارو صدهزار بار شکر چشماش سالمه منم یه دوربین حرفه ای که خیلیم فلشش قویه دارم که خواهرم واسه دیدنی دخترم خریده همین خواهرم از لحظه به دنیا اومدن دخترم شرو کرد ازش عکس گرفتن تا... من میدونستم ضرر داره اما خواهرم گوشش بدهکار نبود! تازه خانواده امم تشویقش میکردن! بنده خداها ذوق داشتن، آخه دخترم اولین نوه اس ان شاءالله خدا نی نی گلتو سالم و صالح برات حفظ کنه
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره