2733
2739
چند روز پیش عصر به نفر تلفن زد خونه یه آقایی خیلی با کلاس و مودب که سرکار خانم من شهابی هستم از رادیو مزاحمتون میشم الان ما بصورت زنده یه برنامه داریم با که قرعه کشی شده و پنج تا شماره دراومده یکیش شما هستید و الان میخوان با شما مصاحبه کنن

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
منم گیج بودم که داره راست میگه یا نه گفتم من آمادگی مصاحبه ندارم خلاصه اصرار که چیزی نیست چن تا سواله یهو تلفن آهنگ زد و صل شد به یه جایی که صدا اکو میشد عین استودیو با یه فرد دیگه منم عین خلا سوالاشو جواب دادم .بعد گفت قطع نکنین خلاصه دوباره همین فرد اولی اومد رو خط و گفت شما برنده 5 میلیون پول شدین و دو تا شماره داد که یادداشت کنید و طی این دو تا شماره حواله پول میاد به حسابتون اسم و فامیل و بانک هم پرسید که من گفتم تو این زمان شوهرم رسید خونه گفت با کی داری حرف میزنی گفتم از رادیو جوان باهام مصاحبه کردن گفت خودت شنیدی از رادیو؟گفتم نه.گفت قطع کن کلاهبرداریه.منم حقیقتش شک کرده بودم و پشیمون از اینکه مشخصاتمو دادم. تا اینکه مرده یهو گفت برین سر خود پرداز نزدیک خونتون تا پول بریزم به حساب اینو که گفت دیگه مطمین شدم کلکه ولی شوهرم گفت باهاش حرف بزن تا من زنگ بزنم پلیس خلاصه زنگ زدیم و پلیس گفت کلاهبرداریه و قطع کنین. صد بار زنگ زد ولی من دیگه جواب ندادم. زنگ زدم تهران رادیو جوان یه آقایی بود گفت الان که نبستن منم گفتم چی شده گفت خانم روزی چند نفر زنگ میزنن که به همین صورت ازشون کلاهبرداری شده و ما تا حالا چند بار از اخبار بیست و سی اعلام کردیم و اگه چیزی باشه از شماره های سازمان زنگ میزنن نه موبایل فرداش شوهرم رفت پلیس فتا و گفت اینجوری شده خلاصه حسابمو مسدود کردم و گفت تنها عاقلی که کردی این بوده که نرفتی سر دستگاه خود پرداز که اگه میرفتی با دست خودت پولاتو میریختی به حساب اون.البته من اینو یه بار تو تلویزیون دیده بودم به خاطر همین تا مرده گفت برو سر خودپرداز قطع کردم. خلاصه گفتم اینجا بگم شاید به درد کسی خورد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلیس به شوهرم گفته بود روزی نیس که از چند نفر با این شیوه کلاهبرداری نشه حتی ما وکیل و پزشک متخصص هم داشتیم که اینجوری سرشون کلاه رفته با اینکه ما همش اعلام میکنیم

2731
حالا خوبه ما پولی توحساب نداریم زنگ هم بزنن سر خودشون کلاه میره
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2738
شماره ای که افتاد من اول فکر کردم کد تهرانه021 به خاطر همین به اشتباه افتادم بعد که بیشتر دقت کردم دیدم 0921 هست یعنی پلیس گفت اکثرا با همین پیش شماره 0921 زنگ میزنن

پلیس به شوهرم گفته بود چند روز پیش یه آقایی اینجا بوده که 50 میلیون تمام سرمایه ای که داشته و باهاش کار میکرده رفته بوده

2706