2733
2739
عنوان

نزدیک بود ازمون کلاهبرداری بشه بیاید بگم تا شما مواظب باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 24 پست
یه بار به ما هم زنگ زدن ما هم کلی سرکارشون گذاشتیم نزدیک یک ساعت حرف زدیم شوهرم الکی از رو مبل میگفت رسیدم دم خودپرداز خلاصه کلی اعصابشو بهم ریخت طرف فهمید سرکاره قطع کرد زنگ زدیم به پلیس هم گفتیم
CafeMom Tickers
دو هفته پیش عینه این اتفاق برای منم افتاد .... به قول شانل به قدری حرفه ای عمل می کنن که اصن باورت نمیشه ... به من گفت تلفن و قطع نکن تا به خودپرداز برسی , قطع میشد دوباره زنگ میزد رسیدی ؟ چقدر مونده؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ساحل جان ما هم خونه بودیم هی زنگ میزد میگفت رسیدین ؟چقدر مونده ما هم از تو خونه میگفتیم چند دقیقه دیگه خودشو کشت از بس زنگ زد

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
خب آخه مردم نباید اعتماد کنن اینهمه تو تلویزیون و رادیو هی میگن تا مطمین نشدین که از طرف ماست کاری انجام ندینوما پول نمی خوایم بابت جایزه ولی باز مردم وسوسه میشن. ممنون از اطلاع رسانی
حراج فستیوال استانبول را در کانال ما دنبال کنید. تلفن تماس09224296469
اره دیگه منم چون از تلویزیون شنیده بودم تا اسم خود پردازو آورد فهمیدم کلاهبرداریه به قول مامامنم آدم هر چی به سرش میاد از طمع هس وگرنه تو این زمونه کسی نمیاد پول به کسی بده

2738
من فکر میکنم اگه واقعا پول کم بشه پیگیری میکنن ولی چون از ما پولی کم نشده بود فقط شماره رو گرفت و گفت جواب ندین وگرنه بیچاره ها مال اونایی که پولشون رفته رو پیگیری میکنن ولی میگفت پیگیریش سخت و زمان بره