2733
2734
من..تکوناش خیلی کم بود...بیشتر شبا بود...روزا که خیلی کم بود شاید یکی دوبار
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
واسه من شیطون بود شکمم همیشه موج میرفت یه لحظه چپ بود په لحظه راست ولی الان که دنیا اومده خیلییییی ارومه فقط میخوابه
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم ربطی نداره دختره من اصلا تکون نمیخورد مگر اینکه یه چیز خیلی شیرین بخورم اما بعد دنیا اومدنش انقدر پر سرو صدا وگریه او بود که بیا ببین
به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2742
2740
ای خدااااااااااا به وسعت مهربونیت قسم ک ما هم ازین تاپیکا بزنیم یه زمانی چقد من له له میزنم واسه یک بچه ببخشید پرسدم وسط چتتون میخاستم بگن قدر بچتونو بدونین بعضیا مثل ماها ک منتظریم حاضریم جونمون رو بدیم خدا بهمون یک بچه بده
خدایا خیلی خیلی بزرگی دوست دارم
نیکا منم حرصو جوشی و یکم زود عصبانی میشم ولی نه ماه بارداری خوب خودمو کنترل کردم فقط خوردمو خوابیدم حتی اشپزی نکردم هیچکارررر فقط خواب الان پسرم همش خوابه مامانم میگه از اتاق عمل اوردنی هم خواب بوده
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706