2733
2739
عنوان

یه تصمیم خیلی سخت درمورد مهاجرت بیاید کمکم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست
مدرسه برای بچه هایی که میان رو نمی دونم چقدرهمدرسه برای ما رایگانه، ولی کلا هزینه شهریه های ما که کانادایی محسوب می شیم با اینترنشنال ها فرق داره، الان من دانشگاهم رو تقریبا یک نهم اینترنشنال ها می دم.
از آسمون طلا می باره. אָמֵן
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما براتون زحمتی نیس یه سوال برام بپرسی توهمین تاپیک بنویسین؟البته اگه زحمتی نیس ممنون میشم یه سری اطلاعات واسه کسایی با شرایط ما

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
2731
2740
جانا سخن از زبان ما میگویی. منم شرایطم از هر لحاظ okشده برای کانادا ولی بدجور دو دلم. شوهرم اینجا یه کار فوق العاده خوب با درامد مکفی داره. و من نمیتونم فکر کنم که برم اونجا و اون بخواد بره پادو بشا و یا یه کار لول پایین پیدا کنه. از طرفی مادرم مریضه و من تک دخترم. برادرم هم تقریبا قطع رابطه است. و من تمام کارهای مادرم و انجام میدم. شوهرم میگه اگه اینجا بمونیم نباید بچه بیاریم چون بدبخت میشه
مادام عزیز خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و جواب دادی اگه بتونی اطلاعات حالا هر اطلاعاتی که دارین رو برام هر موقع وقت داشتین بنویسین ممنون میشم ازتون دور و برتون اگه کسی با شرایط ما هست یا میشناسین یه پرس و جو کنین یا چیزایی که خودتون برخورد داشتین بگین شاید تصمیم گیری رو برام راحت تر کنه واقعا ممنون میشم از لطف و محبتتون

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
من انقدر با مهاجرای افسرده و روان پریش اینجا سر و کار دارم که دائم می گم مهاجرت کمتر از جنگزدگی عواقب نداره!! البته قصدم توهین نیست خدای نکرده، پدر و مادر من هم مهاجر بودند! ولی خب دیگه کسی رو ایران نداشتن که درد دوری بکشن، پدر بزرگ و مادربزرگم رو با خودشون آوردن. مادرِ مادرم هم با داییم مهاجرت کرده. بعدش هم اونا تو شرایطی بودن که واقعا 40 سال پیش مجبور بودن بیان!
از آسمون طلا می باره. אָמֵן
2706