2733
2734
سلام من یه خلاصه ای از شرایطم رو براتون میگم خواهش میکنم با توجه با این شرایط من راهنمایی کنید.خصوصا اونایی که کانادا هستن من الان خودم چهل و یک سالمه و کارمند پیمانی هستم با 15 سال سابقه شوهرم هم با کار زیان آور بود که 20 ساله بازنشست شد یعنی یه حقوق بازنشتگی داریم البته شوهرم یه کار دیگه داره الان و یه آپارتمان داریم با دو تا بچه یه پسر 16 ساله و یه دختر 5 ساله.دو سال پیش به واسطه برادرم که اونجاس کار افامتمون درست شد و دو ماه و نیم رفتیم و برگشتیم الان کار پی /ار داریم که تا 5 سال معتبره ولی برای برگشتن یه سال دیگه فرصت داریم.من تا همین یه ماه پیش اصلا خیال برگشتن نداشتم چون شرایط سخت اونجا رو دیدم ولی الان هی شوهرم میگه به خاطر پسرمون فکر نمیکنی برگردیم بهتره؟ما که خودمون فنا میشیم میدونم ولی واقعا نمیدونیم چکار کنیم زندگیم جهنم شده همش میگم این چه غلطی بود کردم به شک وحشتناک انداختم تو زندگی خودم شما جای من باشین چکار میکنید؟اینم بگم که کار من مرخصی و اینا نمیدن اگه بخوام برم باید کارمو ول کنم خودمم از اونجا خیلی خوشم نیومد نمیدونم چکار کنم. خواهر و برادرمم اونجا هستن ولی اونجا هرکسی زندگی خودشو داره و من نمیتونم آنچنان رو کسی حساب کنم خصوصا اینکه از هم دورن شما جای من باشین صرفا به خاطر بچه میرین؟کارتونو ول میکنین؟ خصوصا اینکه مهاجرت تو سن ما و با بچه بزرگ سخت تره خواهرانه راهنماییم کنین خصوصا کسایی که شریط مشابه داشتن. ممنون اگه نبودم بعدا میام نظراتتونو میخونم

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گندم جان خب این بنده خدا باید بیاد اینجا از صفر شروع کنه، اگه آدم 18 سالش باشه و خودش رو نقطه صفر یا یه کم بالاتر باشه، از صفر شروع کردن راحته، ولی اگه تویه کشور دیگه از آب و گل در اومده باشه، واقعا دوباره برگرده سر صفر طاقت فرساست!
از آسمون طلا می باره. אָמֵן
2728
سختی هاش اینه که باید از صفر شروع کنی دوباره زبان بخون دنبال کار بگرد وای...خیلی سخته من همینجا هم از صفر شروع کردم واقعا سختمه دیگه

2740
عزیزم من یه نفر دانشجویی زندگی می کنم تو شهر بزرگ هم زندگی نمی کنم (مثل تورنتو یا ونکوور) ماهی 3000 دلار مینیموم خرجمه!! این جا وطنمه خب، راضی ام خدا رو شکر!
از آسمون طلا می باره. אָמֵן
اینجا هم همش بهم میگن خلی اگه نری بمونی اینجا واقعا نمیدونم چکار کنم البته مهاجرت به نظر من یه چیزیه که برای هر کسی فرق داره و نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید