2733
2734

بچه ها من یکی از همکارام ۲۸ سالشه و از من خوشش اومده و اصرار داره باهم بیشتر اشنا بشیم و همو بیشتر ببینیم و بعد با خانواده ها درمیون بزاریم الان من مشکلم سنمه

من ۱۹ سالمه و اون ۲۸ سال‌بنظرتون خیلی تفاوت سنیه؟

بگذار کسی نداند من چگونه به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گزیده شده‌ام.

خیلیه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

نه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیه

یعنی بگم نه؟من مشکلم بیشتر سنمونه اون دوساال دیگه ۳۰ سالش میشه و من تازه اول جوونیمه

2731

بله

من الان ۲۸ سالمه

از نظر من دقیقا یه بچه ۱۹ ساله خیلییی کم سنه

اصلا دنیاش یه چیز دیگه اس

شما تا ۲۸ ساله بشی اینقدر ذهنیتت در مورد همه چی عوض میشه که حد نداری

به نظرم آدم سالم ۲۸ ساله دنبال ۱۹ ساله نمیره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نه بابا سن یه عدده.پسر عموم از زنش 23سال بزرگه. ماشالله انقدر زندگیشون خوبه نگم برات

۲۳ سال یا خدا

خداروشکر عزیزم🥰

من میگم نکنه پیش اون بچه بنظر برسم یا نمیدونم خیلی کوچیک باشم؟

2740
واقعا؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

باید بیشتر باهاش معاشرت کنید ولی رد کردن خواستگار صرفا به خاطر اختلاف سن اینقدری اشتباه محضه، اختلاف سنی بین ۳ تا ۱۱ سال یه چیز معموله

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
یعنی بگم نه؟من مشکلم بیشتر سنمونه اون دوساال دیگه ۳۰ سالش میشه و من تازه اول جوونیمه

اره بگو نه

تو اول جوونیته اون خسته و کوفته همه دوران هاش زده 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
بله من الان ۲۸ سالمه از نظر من دقیقا یه بچه ۱۹ ساله خیلییی کم سنه اصلا دنیاش یه چیز دیگه اس شما ...

خب منم میگم در برابر اون خیلی بچه بنظر میرسم ولی خب این اصرار به اشنایی داره منم گفتم باید فکر کنم

نه بابا فک نکنم زیاد خودشو نشون بده. به حرف دلت گوش کن. سنو بیخیال

دل من ک نمیدونم چی بگه میترسم از همه چیز اصلا نمیدونم قبول بکنم یا نه با اینکه سرکار خیلی هوامو داره از هر لحاظی خیلی کمکم میکنه خودمم یه چیزای فهمیده بودم که حس داشته باشه تا اینکه دیشب اومد پیشنهاد داد

نمیدونم میترسم فکر کنه بچم بخواد سو استفاده بکنه

باید بیشتر باهاش معاشرت کنید ولی رد کردن خواستگار صرفا به خاطر اختلاف سن اینقدری اشتباه محضه، اختلاف ...

خاستگار ک نمیشه گفت صرفا یه آشنایی ساده ک ببینیم اخلاقمون بهم میخوره یا نه 

ولی خب نمیدونم قبول بکنم یا ن از یه طرف بخاطر سنش از یه طرفم اینکه حرفاش الکی باشه البته اینم بگم تو رفتار خیلی چیزارو نشون داده خیلی هوامو داره بیشتر از همه ولی خب...