2737
2734
عنوان

الان برا اولین بار حرکات نینیمو حس کردممم🥺❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 124 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه به اخراش که میرسی قشنگ رو شکم حرمتش مشخصه من 35هفته ام حرکاتش اینقدر پایینه که زیر دلم در ...

عزیزم نی نی من الان به دنیا اومده چهل روزشه❤️🥺

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
2731
عزیزم نی نی من الان به دنیا اومده چهل روزشه❤️🥺

عزیزم یک سوال داشتم من همش میترسیدم امپول به شکم بزنم اما چون تاثیرش بیشتره چاره ندارم شما به شکمتون امپول میزدین مشکلی نداشتین؟  تا هفته چند میشه به شکم زد

در انتظار ارامش . .♡

ای جاننن🥹🥹

انشاا... ک صحیحو سالم بیاد بغلت و عاقبت بخیر بشه 

لطفا واسه من دعا کنید 

خدا بعداز دوسال بهم هدیه داده ازش بخواین نگیره 

امروز سونو دارم 😔😔😔😔

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
عزیزم یک سوال داشتم من همش میترسیدم امپول به شکم بزنم اما چون تاثیرش بیشتره چاره ندارم شما به شکمتون ...

گلم من تا هفته های اخرم به شکم میزدم 

ولی بیشتر به رونام میزدم چون دردش کمتربود

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
من اولین بار که حس کردم چقدر ترسیدم یه حس عجیب و ترسناک بود برام بعدا هم بهش عادت کردم انشالله به ...

مرسی عزیزم 

تاپیک برا چندماه پیشه 

الان بغلمه🥺❤️

ای جاننن🥹🥹 انشاا... ک صحیحو سالم بیاد بغلت و عاقبت بخیر بشه  لطفا واسه من دعا کنید  خ ...

عزیزم تاپیک برا چند ماه پیشه نینیم الان چهل روزشه 

ان شاالله نینیت سالم و سلامت بیاد بغلت

من ۱۳ سال دویدم تا این حس رو تجربه کنم .از ۱۲ هفته متوجه میشدم .

الهی🥺❤️

عزیزم تاپیک برا چند ماه پیشه نینیم الان چهل روزشه  ان شاالله نینیت سالم و سلامت بیاد بغلت

واقعا خب خداروشکر 

من متاسفانه هردو ساکم دفع شد💔

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2706