2752
2734

هفته بیستم بارداری ام تاپیکارو ک میخوندم میگفتن حرکت جنین مثل لیز خوردن ماهیه و نبض میزنه هیچ درکی از این موضوع نداشتم 

ولی الان قشنگ حس لیزخوردن ماهی رو تو دلم دارم🥺❤️

خدایا اونایی که نی نی میخان و ندارن این حس و نصیبشون کن🥺❤️

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

عزیزمممم😍خداحفظش کنه

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم دعا کنید با نی نی دارم از درد پریود میپیچم به خودم فردا موعدمه 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

اوخی😍🌸

ان شاالله بشه چراغ دلت

ان شاالله اونایی ک بچه ندارن خیلی زود این حس رو تجربه کنن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740

ای جانم ان شاءالله سالم بیاد بغلت

عزیزم یه سوال بارداری درد داره؟؟؟ 

هر وقت خواستی جا بزنی؛به حس خوب بعد از نتیجه گرفتنت،به آخیش گفتن بعد رسیدنت،به برآوردن شدن آرزوهات،به حس رضایت درونت،به خنده ی از ته دلت،به اشک شوق مامانت،به لبخند مغرورانه بابات فکر کن و ادامه بده ادامه بده... 
برای منم دعا کنید با نی نی دارم از درد پریود میپیچم به خودم فردا موعدمه 

ان شاالله چیزی که میخای بشه گلم🥺❤️

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
منم این حسو داشتم  ولی فکر کنم توهم بود  آخه توهم هم نبود  ولی تازه ۱۵ هفتم

عزیزم جفتت چیه؟؟

ای جونم🥺🥰ایشالله ب زودی به سلامتی بغلش میگیری برای خانمایی ک نی نی میخوان دعا کن دامنشونو خدا هر چ ...

ان شاالله همه چسم انتظارا انتظارشون تموم شه🥺❤️

اوخی 😍😍😍چه حس قشنگی

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!