2733
2734
به طرز عجیبی الان که تو ماه هفتم هستم راجع به بیمارستانی که می خوام برای زایمان برم شک کردم!!!

لطفا هرکس تجربه ای درباره‌ی این بیمارستانا داره بگه،
تو اطاق درد همراه راه می دن؟ کلاس آموزش دارن؟ ماماهاش خوبن؟ دکتر خود آدم میاد بالاسرش؟
نسترن جون، تصمیمم تقریبا رو چمران قطعی بود ولی یه هویی ترسیدم، از اینکه معلوم نیست چه دکتری بیاد بالا سرت!
می دونم زایمان طبیعی ربطی به دکتر نداره، ولی تو مواقع اورژانسی دکتر باید کار بلد باشه!
می ترسم بلایی سر بچم بیاد موقع تولد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسر و همرا رو نمی دونم به احتمال زیاد راه میدن اخه بیمارستان های خصوصی اجازه حضور همسر رو می دن اما ماماها ش عالی هستن.دکتر خودت هم میاد باید هماهنگ کنی چند تا از دوستهای من ونجا زایمان کردن البته سزارین.واقعا راضی بودن مخصوصا از برخوردشون قبل از مرخص شدن نی نی رو بارشون شستن بعاوه اینکه برخوردشون با همراه هم خیلی خوبه
2740
من نجمیه زایمان کردم از رفتار ماما ها اصلا راضی نبودم خیلی بد برخورد می کردن من که کلی گریه کردم.دکترش هم خیلی بد اخلاق بود .چمران رو نمی دونم.فکر کن درد داشته باشی بعد باهات دعوا هم بکنن .من از درد داشتم می مردم موهای بچه معلوم بود اما دکتر نمی اومد می دونی چرا چون خانم داشت شام می خورد بعد هم که داشت بخیه می زد بی حس نکرد دردش خیلی بد بود
تازه وقتی رفتیم تو بخش هنوز نرسیده بودیم یه فکر کنم نظافت چی بود اومد داد وبیداد چرا وسایلتون رو مرتب نمی کنید در صورتی که شاید ده دقیقه از زمان دادن اتاق به ما نگذشته بود. واقعا اخلاقشون بد بود اگه وضع مالیت خوبه و یا بیمه تکمیلی داری خاتم عالیه دکترهاش همه شون خوبن و خوش اخلاق یه دوستم یه ماهه اونجا زایمان کرده گفت فکر نمی کردم به ای خوبی باشه
3سال پیش. من چون مشکوک به سزارین بودم رفتم اونجا چون نیمه خصوصی بود دکتر خودم ضیایی تو خاتم هم هست کارش عالیه.چون پول نداشتم برای سزارین رفتم اونجا که اگه سزارین هم شد ارزون در بیاد .الا همه بینارستانها اپیدورال دارن خیلی هم عالی .دکترم از بس خوش اخلاق بود اسمش یادم رفته.هههههه
اره
اره.همه از بخیه زدن هاش تعریف می کنن
پس ظامی هستین این دوست منم همسرش دانشگاه علوم انتظامی بود کلی تحقیق کرد بعد رفت خاتم الانبیا
اونم از چمران تعریف می کرد اما وقتی خاتم رو دید نظرش برگشته بود .نجمیه رو که اصلا نپسندیده بود مگه برخوردشون بد بوده باهاش وقتی برای تحقیق رفته.
2706