2777
2789

هرچی از دهنش درمیاد بهم میگه عصبی شده.

یه ماهه نیستش مامانم داداشم مریضه بیمارستانه نمی‌دونم چیکار کنم واقعا امتحانام شروع شدن دیگه نمیتونم اصلا بخونم خواهرمم از این ور

راستش هیچ دید خوبی نسبت ب آینده ندارم 

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... رئال🤍...تراختور❤️🚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🫂💔

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
برای درس خوندن برو کتابخونه  هیچ‌وقت تحت هیچ شرایطی نزار هیچی به درست لطمه بزنه  همین در ...

علاقه ای به درس ندارم.

دوست دارم تو شغلی مستقل بشم که از کار کردن توش لذت ببرم 

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... رئال🤍...تراختور❤️🚜

اشتباه نکن حتی اگه علاقه نداری مدرک لیسانس بگیر حالا هر رشته ای 

مدرک داشته باش به دوست و.. کاری نداشته باش 

بعد میتونی بری دنبال علاقتخخخ به مامانت بگو بابا ال و بلبه باباتم بگو درکت می کنم ...

چند سالته؟

۱۶

سن زیادی هم ندارم برای مستقل شدن

۱۶ سن زیادی هم ندارم برای مستقل شدن

پس باید درس بخونی..بهم گوش کن 

تو این سن همه میگن میخوام کار موردعلاقمو پیدا کنم و این حرفا 

ولی حقیقت اینه که تو فقط با درس خوندن و رفتن به یه دانشگاه تاپ تو یه رشته تاپ میتونی موفق بشی 

درس نخونی بری همینجوری سر یه کاری کلی باید جون بکنی اخرم چس مثقال میدن بهت.. 

درس بخون که بعدا پشیمون نشی...الان اتفاقا دوره علم و پیشرفته..بری یه دانشگاه خوب با کلی ادم خفن اشنا میشی که مسیر زندگیتو تغییر میدن..به این جو منفی که میگن دانشگاه تهش هیچی نیست توجه نکن..اتفاقا دانشگاه  و رشته خوب همه قضیست. 

2801