2733
2734

سلام

یه روز عصر رفتم خرید برای شام و وقتی برگشتم هوا تاریک شده بود... من همیشه عادت دارم تا میشینم تو ماشین دررو قفل میکنم وترجیحا شیشه هم پایین نمیارم.

اونروز مث همیشه اومدم پارک کنم برم خونه دوتا مرد از اینا که شلوار شش جیب میپوشن و کاپشن پفی😀و کلا استایل خلاف کاری دارن زدن به شیشه...عقلی کردم شیشه رو در حد دوسانت دادم پایین گفتم بله?گفت زدی به ماشین ما در میری؟گفتم من؟اشتباه گرفتید...اونم اصرار اصرار که نه پیاده شو ببین چه کار کردی؟بعدم میگفت شیشه رو بده پایین صدات نمیاد😑

اونقدر ترسناک بودن زانوهام داشتن میلرزیدن...

اما با اعتماد به نفس گفتم صبرکنید زنگ بزنم شوهرم بیاد ماشینتونو ببینه... دیگه دید زنگ زدم صدای شوهرم از تو باند ماشین اومد گفت الان میام عزیزم... 

گفت باشه عیب نداره من گفتم نه الان میاد صبرکنید...با یه چاقو آروم زد ب شیشه می‌خندید میگفت نه فدا سرت عیب نداره فقط بگو بچه کجایی انقد زرنگی؟ مردک نمی‌دونست من در حال غش بودم.... قشنگ زانوهام رعشه ای میلرزیدن پام رو پدال تندتند تکون میخوره رو ویبره بود😁 خلاصه زودی سوار یه 405شدن رفتن تا شوهرم اومد‌.اون شب انقدرم خلوت بود که اگر پیاده شده بودم همون چاقو رو میزاشتن زیر گلوم ماشینو میبردن آب از آب تکون نمی‌خورد. اینو گفتم مراقب خودتون باشید.

یا حسین خدا بهت رحم کرد😨😰😰

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوهرت چی گفت؟

♥لطفا♥درحقم دعاکنیدمعلم شم چون چند روز دیگه آزمون دارم دعاکنید امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم   ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2738
شوهرت چی گفت؟

زنگ زدم بهش گفتم رفتن اونا اما باز بیا پایین دنبال من...خخخ

هیچی نگفت اما خیلی ناراحت شد میگفت نگهشون میداشتی بیام ببینم کدوم فلان فلان شده این😄بعدا دوربینام نگاه کردیم تاریک بود چهره اونا مشخص نبود پلاک ماشینشونم دستکاری شده بود چون ۴۰۵نقره ای به اون شماره پلاک ثبت نبود