2737
2734

یه اتفاقی اقتاد موندم چه کار کنم

از اولش می گم

سال ٩١ عقد کردیم و مسکن مهر ثبت نام کردیم 

امسال می خوان تحویلش بدن که هنوز انشعاباتش وصل نشده و کلی دوندگی و درد سر بی خود داره

حالا امروز به یکی از مالک ها که حضوری هم دیدیمشون 

یه خانم بازنشسته است تماس گرفتم که خیلی پیگیر کارها بود 

تصمیم بر این شد یه گروه توی واتسپ بزنیم همه مالک ها رو ادد کنیم ..‌

من تعدادی شماره داشتم این خانم بازنشسته هم شماره بقیه مالک ها رو دأشت گفتم اگر می تونید آدمؤن کنید گفت اگر زحمتی نیست خودت بکن من خیلی وارد نیستم

من هم شماره ها رو ازش گرفتم

قبل از این که ادد کنم زنگ می زدم بهشون، می گفتم داستان از چه قراره و گروه تشکیل دادیم و می خوام اددتون کنم

همسرم هم یه جلسه ای بود  این شماره ها هم که معلوم نبود خانم هستند یا آقا، یکی یکی زنگ می زدم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به یکی شون زنگ زدم یه آقایی بود ... از اولش حس خیلی خوبی نگرفتم از صداش

حرفم‌و زدم و اونم گفت اکی

بعد از این که قطع کردم چند ثانیه بعد زنگ زد گفت ببخشید من می تونم شماره تون را سیو کنم داشته باشم یه وقت سوآلی کاری پیش میاد

گفتم دیگه گروه هست شماره ها هم توش هست ، منم همسرم بیشتر در جریان کارهاست ....

گفت باشه و اینا

2740

الان داشتم درس می خوندم 

گوشیم هم کنارم بود صداش هم باز بود

دیدم داره زنگ می خوره

فکر کردم همسرمه از توی اتاق داره زنگ می زنه بیا بخواب

دیدم این آقا است فکر کن ساعت ٤ صبح  

اصلا بهتم زد

آخه به من متاهل که یه دقیقه تلفنی حرف زدی، قراره با شوهرم رو به رو بشی ، نصف شب چه کار داری؟

موندم چی کار کنم ؟ به همسرم بگم؟ خیلی ناراحت می شه و می گه اصلا چرا زنگ زدی ؟ نمی دونم چه برخوردی با این مردک بکنیم 

می خواستیم با همه مالکها قرار بذاریم بریم شرکت عمران ... 

من بودم گوشی رو میدادم همسرم جواب میداد ریده میشد به در و پیکرش

همسرم خواب بود خوب

بعد بخوام براش توضیح بدم خودش یه دردسریه

درک نمی کنم این موجودات‌و

خطرناکند مگه نه؟ 

اصلا نمی خوام توی گروه مجازی هم باشه، چه برسه توی واقعیت توی همسایگی  .... البته ما قرار نیست اونجا بشینیم ولی سر و کار داریم ..‌

همسرم خواب بود خوب بعد بخوام براش توضیح بدم خودش یه دردسریه درک نمی کنم این موجودات‌و خطرناکند مگ ...

عزیزم زود قضاوت نکن شاید دستش خورده ، گوشیش هنگ کرده یا همسر شکاکی داشته از فضولی زنگ زده یا حتی ممکنه اسمتونو مشابه کسی سیو کرده باشه اشتباه زنگ‌ زده باشه ، از روی ی زنگ نمیشع قضاوت کرد

همسرم خواب بود خوب بعد بخوام براش توضیح بدم خودش یه دردسریه درک نمی کنم این موجودات‌و خطرناکند مگ ...

نه خب نگو کیه که! بگو شماره ناشناسه جواب میدی؟ یا مثلا بگو دستم بنده جواب میدی؟ یا الکی مثلا در حال دستشویی رفتنی گوشیو بده دستش بگو ناشناسه جواب میدی؟ بعدشم برو سرویس که طبیعی جلوه کنه😅

حالا الان که خوابه خوب کردی اصلا جواب ندادی 

نترس اگه سگ محلش کنی بیخیال میشه

2706