2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهرت بخواد بشینه کنارت و هی استرس بهت بده پیشرفت نمیکنی مث من از جاهای خلوت خودت شروع کن کم کم راه میفتی
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2728
تنها راه اینکه ترست از بین بره اینه که بشینی پشت فرمون همین و بس البته اول از جاهای خلوت شروع کن
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2740
برو نترس آروم برو آره شوهر من مینشست کنار من از خودم بیشتر میترسید کلافه م میکرد
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
دوست خوبم رانندگی قلق نداره که من یا اون یادت بدیم فقط مهارته که اونم با تمرین زیاد بدست میاد تا بر ترست غلبه نکنی راننده نمیشی تنها بشین اول جاهای خلوت بعد شلوغتر اصلا هم به بوق زدن و چراغ زدن و حرف مفت زدن بقیه راننده ها توجه نکن همین
بهشت را به بها دهند به بهانه ندهند
2706