2733
2734
سلام زهره جوني خداروشکر مشکلي نبود عزيزم ان شالله که سرکلاژ نميشي بايد استراحت کني حتما عزيزم

انشالله. ممنون عزیزم.

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

زهره جون انشالله که احتیاج به سرکلاژ پیدا نمیکنی 

خودم میدونم همه این حرفارو ، ولی دست خودم نیست انگار همه غمهای دنیا توی دل منه ، نمیتونم کنترلش کنم ، واقعا خیلی سخته ، دارم خفه میشم از بغض و اشک   

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهره جون انشالله که احتیاج به سرکلاژ پیدا نمیکنی خودم میدونم همه این حرفارو ، ولی دست خودم نیست انگار همه غمهای دنیا توی دل منه ، نمیتونم کنترلش کنم ، واقعا خیلی سخته ، دارم خفه میشم از بغض و اشک

عزیزم یه نگاه به امضات بنداز ببین چی گفتی واسه اینکه آروم بشه دلت؟؟؟

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

سلام عزيزان

مهياجون

عزيز من اين استرسها چيه به خودت ميدى ميام ميزنمتااااا😁

نهايت يه قرص ميده ميخورى ديگه كيستات دفع كه شد بعدش ميگه دوباره اقدام داشته باش كار خدا بى حكمت نيست شايد ميخواد به آرزوت برسونت نى نى تو نيمه اولى كنه كه دوس دارى😊

منم فوليام بالغ نيست از ماه جديد بايد قرص بخورم! اينكه ايرادى نداره عزيزم.

نهايت نهايتش ميگه يك ماه اقدامو قطع كن اول كيستت درمان شه ماه بعدش برو اقدام يا ميگه كيستا مهم نيست اين دارهارو بخور اقدامات هم داشته باش☺️

قربونت برم ديگه بهش فكر نكن اين همه فولى دارى يهو ديدى ٥-٦ قلو حامله ميشى 😊😏😏

اگر دست على(ع)دست خدا نيست                                                    چرا دست دگر مشگل گشا نيست
2731
سلام عزيزانمهياجونعزيز من اين استرسها چيه به خودت ميدى ميام ميزنمتاااااemoji unicode: 1f601نهايت يه قرص ميده ميخورى ديگه كيستات دفع كه شد بعدش ميگه دوباره اقدام داشته باش كار خدا بى حكمت نيست شايد ميخواد به آرزوت برسونت نى نى تو نيمه اولى كنه كه دوس دارىemoji unicode: 1f60aمنم فوليام بالغ نيست از ماه جديد بايد قرص بخورم! اينكه ايرادى نداره عزيزم.نهايت نهايتش ميگه يك ماه اقدامو قطع كن اول كيستت درمان شه ماه بعدش برو اقدام يا ميگه كيستا مهم نيست اين دارهارو بخور اقدامات هم داشته باشemoji unicode: 263aقربونت برم ديگه بهش فكر نكن اين همه فولى دارى يهو ديدى ٥-٦ قلو حامله ميشى emoji unicode: 1f60aemoji unicode: 1f60femoji unicode: 1f60f

سلام عزیزم. آفرین به این روحیه ات.  
ایشالله که مهیا 5-6 قلو باردار بشه، بعد که دنیا اومدن و یکی تو سر خودش زود و 6 تا لگد به دیوار، بهش بخندیم همگی   

منم باردار بشم به امید خدا تا تعیین جنسیت به جاریهام نمیگم

کیمیا جون منم میخاستم همین کارو کنم، نذاشتن که   نمیدونم کی رفته بی اجازه لو داده، رفتم سونو جنسیتو زود نمیگم ب کسی

زهره جون خداروشکر دکترت استرستو کم کرده، خواهشا استراحتتو زیاد کن دفعه دیگه میری سونو بگه طوش شده 30  عزیزم جواب تبریکشو دادم ولی درست یا غلط نمیدونم چرا خوشم نمیاد بعضیا سرازکارم درارن  

من خودم الان افتادم تو فکر عوض کردن خونه بنظرم اگه باردار شده بودم خیلی سخت میشد بنظرم خدا هر وقت صلاح بدونه میده 

خدا هرگز دیر نمیکند

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2740

الینامو جون آخه میگن خوب نمیشه !

زهره   

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

من جاریم ماه اول دوم گفت به هممون

ولی من دوست ندارم بگم حالا ببینم تا انوقت شرایط چی میشه وخداچی میخاد 

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

مهیا اصلا به این حرفا توجه نکن

ببین من کاملا درکت میکنم ولی ممکن هست کسی باشه هیچ مشکلی هم نداشته باشه وخدا صلاح ندونسته فعلا بده بهش پس همه چیز دست خداست فکرک ن هیچ مشکلی نیستو هنوز صلاح خدا نشده وبه اقدامت ادامه بده مخصوصا الان بعدشم این دکترا خیلیاشون فقط ناامید میکنن من اینسری رفتم دکتر گفتم ممکنه مشکلی باشه 4ماهه اقدام کردم گفت خب اره دیگه 4ماه نشدی حتما مشکلیه در حالیکه همه میگن تا 1سال طبیعیه ولیخ ب من آز هورمونیمم دادم همسرمم آز اسپرم دیگه مابقی خاست خداست وبس

نميدونم تو اين تاپيك بود يا نه!!

يادم نيست يكى ميگفت مثل اسكارلت كه ميگه فردا بهش فكر ميكنم منم ٧-٨ سال پيش بود واسه اولين بار فيلم اسكارلت رو ديدم خيلى خوشم اومد از شخصيت مقاومش با تمام سختيى ها اصلا به خودش استرس نميداد تو اوج ناراحتى ميگفت بيخيال فردا بهش فكر ميكنم سعى ميكرد از همون روزش نهايت استفاده رو ببره منم از اون موقع هر وقت يه چيزى خيلى ناراحتم كنه تو دلم ميگم ول كن فردا بش فكر ميكنم.. 

هركى نديده اين فيلمو حتما تهيه كنه ببينه،

اگر دست على(ع)دست خدا نيست                                                    چرا دست دگر مشگل گشا نيست

كيميا جونى 

بنظرم به اسباب كشى فكر كن تو تاپيك خيليا جواب گرفتن اين اسباب كشى كردن چنان معجزه ايى ميكنه كه هيچ دكترى نميكنه😂😂

2706